تعداد بازدید : ۶۳۴
کد خبر : ۲۲۷۲۷۸
حباب‌های قیمتی اینگونه شکل گرفتند؛
۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
شرکت مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن با نماد "بالاس" در حالی در ماه‌های گذشته و پیش از کاهش ۴۰ درصدی قیمت سهامش، اعداد بیش از ۹۳.۰۰۰ ریال را به ثبت رسانده است.

بالاس

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که در روز‌ها و ماه‌های گذشته بسیاری از کارشناسان و حتی اعضای شورای عالی بورس صحبت از عدم وجود حباب قیمتی در سهام شرکت‌های فعال در بورس و فرابورس ایران به میان می‌آورند، کافیست نگاهی به سود‌های محقق شده شرکت‌ها و قیمت‌های ثبت شده قیمتی آن‌ها بیاندازید تا میزان صحت و سقم اظهار نظر‌های غیرکارشناسانه بسیاری از مدافعان رشد بازار سرمایه بیش از پیش آشکار شود.

بالاس

شرکت مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن با نماد "بالاس" در حالی در ماه‌های گذشته و پیش از کاهش ۴۰ درصدی قیمت سهامش، اعداد بیش از ۹۳.۰۰۰ ریال را به ثبت رسانده  که صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت حاکی از تحقق سود خالص ناچیزی در حد ۴۵۰ ریال در سال مالی ۱۳۹۸ است.

بالاس

عمده دلیل رشد نامحسوس سودآوری این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حتی با وجود کاهش درآمد‌های شرکت مربوط به کاهش بهای تمام شده پروژه‌های شرکت بوده که این موضوع نمی‌تواند نشانه‌ای از بهبود ویژه سودآوری این شرکت در سال گذشته و احتمالا سال آینده محسوب شود.

عمده درآمد‌ها و سرفصل‌های درآمدی این شرکت مربوط به پیمانکاری پروژه ها، تعمیر و نگهداری ساختمان و تاسیسات و حمل و نقل ریلی بوده که در سال ۱۳۹۸ شاهد کاهش چشمگیر درآمد‌های ناشی از پیمانکاری پروژ‌ها در مقایسه با سال مالی گذشته بودیم.

امین
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
بنیادی بی بینادی سهم 700 تومانی 7 ماهه 150 تومان سود شناسایی کرده کسی نگاه نمی کند سهمی بالای 200 سود ساخته کسی نگاه نمی کند ولی سهامهای زیانده لیدر شدند
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: