تعداد بازدید : ۱۷۱
کد خبر : ۲۲۷۳۶۹
رئیس هیأت مدیره افق کوروش عنوان کرد:
۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
رئیس هیات مدیره فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کورووش رشد شعب فروشگاهی و افزایش فروش و سود را مهم‌ترین اهداف محقق شده این شرکت در سال مالی منتهی به اسفند ماه ۹۸ دانست.

به گزارش بورس نیوز، علی ابراهیمی رئیس هیأت مدیره این شرکت در حاشیه مجمع عمومی سالیانه افق کوروش در خصوص گزارش‌های ارائه شده در این مراسم گفت: دومین مجمع عمومی عادی سالیانه افق کوروش با هدف بررسی عملکرد سال مالی ۹۸ تشکیل شد و طی آن صورت‌های مالی و عملکرد شرکت در سال مالی گذشته مورد تصویب هیأت رئیسه و سهامداران قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: یکی از تصمیمات مهم مطرح شده در مجمع تقسیم سود سهام بود که به ازای هر سهم ۵۰۰ تومان و در مجموع ۵۰۰ میلیارد تومان تقسیم سود به تصویب رسیده است.

ابراهیمی در رابطه با زمان تقسیم سود بین سهام داران شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش بیان کرد: با توجه به اینکه تا پایان شهریور ماه برای استفاده از حق تقدم فرصت وجود دارد، در نهایت از ابتدای مهر سود تصویب شده به سهام داران پرداخت خواهد شد.

رئیس هیأت مدیره شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در تحلیل عملکرد این شرکت در یک سال گذشته اظهار داشت: رشد تعداد فروشگاه‌ها یکی از مواردی است که سال گذشته با همت همکاران اتفاق افتاد و از تعداد حدود ۱۳۰۰ فروشگاه به بیش از ۲ هزار شعبه رسیدیم. این امر موجب توسعه خدمت رسانی و افزایش فروش و در نهایت سود شرکت برای سهامداران گردیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: