رئیس هیأت مدیره افق کوروش عنوان کرد:
۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
رئیس هیات مدیره فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کورووش رشد شعب فروشگاهی و افزایش فروش و سود را مهم‌ترین اهداف محقق شده این شرکت در سال مالی منتهی به اسفند ماه ۹۸ دانست.

به گزارش بورس نیوز، علی ابراهیمی رئیس هیأت مدیره این شرکت در حاشیه مجمع عمومی سالیانه افق کوروش در خصوص گزارش‌های ارائه شده در این مراسم گفت: دومین مجمع عمومی عادی سالیانه افق کوروش با هدف بررسی عملکرد سال مالی ۹۸ تشکیل شد و طی آن صورت‌های مالی و عملکرد شرکت در سال مالی گذشته مورد تصویب هیأت رئیسه و سهامداران قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: یکی از تصمیمات مهم مطرح شده در مجمع تقسیم سود سهام بود که به ازای هر سهم ۵۰۰ تومان و در مجموع ۵۰۰ میلیارد تومان تقسیم سود به تصویب رسیده است.

ابراهیمی در رابطه با زمان تقسیم سود بین سهام داران شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش بیان کرد: با توجه به اینکه تا پایان شهریور ماه برای استفاده از حق تقدم فرصت وجود دارد، در نهایت از ابتدای مهر سود تصویب شده به سهام داران پرداخت خواهد شد.

رئیس هیأت مدیره شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در تحلیل عملکرد این شرکت در یک سال گذشته اظهار داشت: رشد تعداد فروشگاه‌ها یکی از مواردی است که سال گذشته با همت همکاران اتفاق افتاد و از تعداد حدود ۱۳۰۰ فروشگاه به بیش از ۲ هزار شعبه رسیدیم. این امر موجب توسعه خدمت رسانی و افزایش فروش و در نهایت سود شرکت برای سهامداران گردیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "وپاسار" آغاز شد

بانک پاسارگاد برنامه پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "فسازان" در هفته آینده

مجمع عمومی فوق العاده شرکت غلتک سازان سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ برگزار می‌شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "ما" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه ما در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ برگزار می‌شود.

"فملی" در مجمع به افزایش سرمایه رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.