تعداد بازدید : ۱۰۰۴
کد خبر : ۲۲۷۴۹۷
در گفت‌وگو با بورس نیوز تاکیدشد:
۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
مدیر صادرات شرکت بین المللی محصولات پارس گفت: صادرات به عراق، افغانستان، آسیای میانه و... بصورت ارزی انجام می شود و اثر این صادرات به زودی در گزارش های شرکت نمایان خواهد شد.

یک بخشنامه و رونق صادرات در

به گزارش بورس نیوز طبق اعلام گمرک ایران از این پس تا پایان آذر سال جاری، صادرات محصولات شوینده، صابون و آب ژاول آزاد است.
"شپارس" از جمله شرکت های فعال در حوزه تولید محصولات شوینده است و گزارش های عملکرد این شرکت نشان می دهد درآمد فروش ۷ ماهه منتهی به پایان پایان مرداد ماه امسال تقریبا ۴۷ درصد و حجم فروش، در همین مدت ۱۱ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.

محمد مرزبان مدیر صادرات شرکت بین المللی محصولات پارس در گفتگو با بورس نیوز در این خصوص بیان کرد: صادرات محصولات شوینده از ابتدای شهریور ماه بدون هیچ محدودیتی در حال انجام است و تا پایان آذرماه هم این شرایط ادامه خواهد داشت‌. با توجه به اینکه با حذف محدودیت های صادراتی محصولات شوینده، انواع محصولات شوینده بسته بندی شده روانه بازارهای صادراتی می گردد، می توان گفت حذف محدودیت های صادراتی اتفاق بسیار مثبتی برای شرکت های تولیدکننده محصولات شوینده است؛ چرا که قبلا امکان صادرات محصولات بسته بندی شده را نداشتیم و فقط به صورت فله صادر می کردیم.

وی افزود: در حال حاضر صادرات به عراق، افغانستان، آسیای میانه و... بصورت ارزی انجام می شود و اثر این صادرات به زودی در گزارش های شرکت ها نمایان خواهد شد.

این فعال صنعت شوینده تصریح کرد: صنعت شوینده ما این پتانسیل را دارد که نیاز بازار داخل را بطور کامل تامین کرده و مازاد نیاز بازار داخل را صادر کند. بازار داخلی رونق چندانی ندارد و با شرایط فعلی بازار داخل و مشکلات تحریم و بازگشت ارز و... ، اعمال محدودیت در صادرات توجیه پذیر نیست.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: