تعداد بازدید : ۶۱۸
کد خبر : ۲۲۷۵۱۵
کاهش ۳۱درصدی درآمد‌های عملیاتی در مقایسه با سال گذشته؛
۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
شرکت لیزینگ ایران طی عملکرد یک ماهه منتهی به مرداد ماه ۱۳۹۹ از محل فروش و یا ارائه خدمات مبلغ ۶۹۱ میلیون تومان درآمد داشته که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل ۷۸ درصد کاهش یافته است.

 

۷۸درصد کاهش درآمد از محل فروش و یا ارائه خدمات در مرداد ماه

گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت لیزینگ ایران با نماد "ولیز" در گزارش فعالیت هیات مدیره در ۱۲ماهه منتهی به ۹۸.۱۲.۲۹، میزان زیان خالص شرکت خود را مبلغی بالغ بر ۹۴۲.۰۲۴ میلیون ریال به ثبت رسیده و همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، ۴۵۵درصد افزایش در زیان خالص این شرکت مشاهده می‌کنیم.

طبق این گزارش، درآمد عملیاتی "ولیز" در پایان سال ۹۸، مبلغ ۲۳۷ میلیارد و ۲۵۱ میلیون ریال به سامانه کدال ارئه شده و بر همین اساس نظاره‌گر ۳۱درصد کاهش در دوره مشابه سال گذشته بوده‌ایم و در ادامه به زیان پایه هر سهم می‌پردازیم که در انتهای سال۹۸، ۱۵۷۰ریال زیان را در بر داشته و در مقایسه با سال گذشته ۴۵۵درصد افزایش در زیان برای سهامداران از خود برجای گذاشته است.

۷۸درصد کاهش درآمد از محل فروش و یا ارائه خدمات در مرداد ماه

ادامه این گزارش به فعالیت ماهانه منتهی به ۹۹.۰۵.۳۱ این شرکت زیان‌ده میپردازیم.

شرکت لیزینگ ایران طی عملکرد یک ماهه منتهی به مرداد ماه ۱۳۹۹ از محل فروش یا ارائه خدمات مبلغ ۶۹۱ میلیون تومان درآمد داشته که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل ۷۸ درصد کاهش یافته است.

«ولیز» با سرمایه ثبت شده ۶۰۰,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۵ماهه سال مالی منتهی به ۹۹.۱۲.۳۰ مبلغ ۳میلیارد تومان درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل بالای ۷۵درصد افت داشته است.

۷۸درصد کاهش درآمد از محل فروش و یا ارائه خدمات در مرداد ماه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.