تعداد بازدید : ۱۹۲
کد خبر : ۲۲۷۶۰۹
نماد”بپاس” بازگشایی شد؛
۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲
شرکت‌های بیمه حاضر در بازار سرمایه بطور میانگین از ابتدای سال جاری تا ۲۳ شهریور ماه ۱۵۵ درصد رشد قیمت سهام داشته اند که در بین این شرکت‌ها بیمه پاسارگاد با رشد ۶۴۸ درصد، صدر این شرکت‌ها قرار دارد.

به گزارش بورس نیوز، گفتنی است نوزده شرکت بیمه حاضر در بازار سرمایه از ابتدای سال جاری (سال ۹۹) تا پایان تیرماه بطور میانگین ۱۹۶ درصد قیمت سهام آن‌ها رشد داشته است و با اصلاح قیمت در بازار سرمایه قیمت سهام این شرکت‌ها هم بطور میانگین ۴۱ درصد اصلاح شد.

بررسی قیمت سهام شرکت‌های بورسی و فرا بورسی صنعت بیمه نشان می‌دهد این شرکت‌ها تا پایان تیر ماه هم گام با رشد بازار سرمایه بطور میانگین ۱۹۶ درصد قیمت سهام آن‌ها رشد داشته است و همزمان با اصلاح قیمت در بازار سرمایه این شرکت‌ها هم وارد فاز اصلاح قیمت شده اند و قیمت سهام آن‌ها بطور میانگین ۴۱ درصد کاهش داشته است.

براساس این گزارش این نوزده شرکت بیمه بطور میانگین از ابتدای سال جاری تا ۲۳ شهریور ماه ۱۵۵ درصد قیمت سهام آن‌ها افزایش داشته است در بین این شرکت‌ها بیمه پاسارگاد، آسیا و سامان بیشترین رشد قیمت سهام داشته اند البته آخرین قیمت سهام بیمه پاسارگاد مربوط ۱۲شهریور ماه است.

بیمه پاسارگاد در بخش تولید حق بیمه هم در رتبه چهار شرکت‌های خصوصی بیمه قرار دارد و بیشترین سود خالص و سود انباشته را در سال گذشته در بین ۲۷ شرکت بیمه فعال در صنعت بیمه کشور داشته است و همچنین در سطح یک توانگری مالی قرار دارد.

این شرکت بیمه قصد دارد در سال جاری در دو مرحله سرمایه فعلی خود را ۳۰۰ درصد از محل سود انباشته و اندوخته سرمایه‌ای افزایش دهد که در حال حاضر مراحل نخست آن که افزایش ۱۰۰ درصدی است، انجام شده و در مرحله بعد افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی از محل سود انباشته و اندوخته سرمایه‌ای انجام خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: