تعداد بازدید : ۴۸۶
کد خبر : ۲۲۷۶۴۰
رشد ۱۲.۷ درصدی در حساب این پتروشیمی نشست؛
۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
شاهد عرضه ۳.۰۳۶ تن محصول پلی اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف بودیم که با تقاضای ۲.۷۰۶ تنی و حجم معاملات ۲.۵۹۶ تنی مواجه گردید که نسبت به هفته منتهی به ۲۰ شهریور ماه افزایش چشمگیر ۱.۹۱۴ تنی را نشان می‌دهد.
تداوم رشد نرخ فروش محصولات پتروشیمی مارون
به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز در هفته گذشته شاهد عرضه ۲.۲۶۶ تن محصولات پلی پروپیلن در گرید‌های مختلف از سوی شرکت پتروشیمی مارون بودیم که با تقاضای ۵.۴۷۸ تنی مشتریان و حجم معاملات ۲.۲۶۶ تنی مواجه گردید که نسبت به هفته منتهی به ۲۰ شهریور ماه با کاهش ۱.۰۷۵ تنی همراه بود.
قیمت میانگین هر تن پلی پروپیلن در هفته گذشته با رشد ۱۲.۷ درصدی نسبت به هفته منتهی به ۲۰ شهریور ماه به ۲۸۲.۰۱۰ هزار ریال در هر تن و ارزش معاملات این محصول در هفته گذشته به ۶۳۹ میلیارد و ۳۵ میلیون ریال رسید.
همچنین در هفته گذشته شاهد عرضه ۳.۰۳۶ تن محصول پلی اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف بودیم که با تقاضای ۲.۷۰۶ تنی و حجم معاملات ۲.۵۹۶ تنی مواجه گردید که نسبت به هفته منتهی به ۲۰ شهریور ماه افزایش چشمگیر ۱.۹۱۴ تنی را نشان می‌دهد. نرخ این محصول با رشد ۲ درصدی در مقایسه با هفته گذشته همراه بود، نرخ میانگین ثبت شده برای این محصول به ۱۷۶.۲۷۴ هزار ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات نیز به ۴۵۷ میلیارد و ۶۰۸ میلیون ریال رسید.
تداوم رشد نرخ فروش محصولات پتروشیمی مارون
در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پتروشیمی مارون در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات پلی پروپیلن این شرکت ارائه شده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.