تعداد بازدید : ۵۱۳
کد خبر : ۲۲۷۶۴۲
بورس نیوز بررسی کرد؛
۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
نوسان در نرخ فروش پلی پروپیلن این پتروشیمی دیده شد.
رشد چشمگیر ۱۸ درصدی ارزش معاملات

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز ، شرکت پتروشیمی شازند در هفته‌ای که گذشت ۱.۱۲۰ تن از انواع پلی پروپیلن را در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای ۱.۸۲۰ تنی و حجم معاملات ۱.۰۸۰ تنی در قیمت میانگین ۲۴۶.۹۵۸ هزار ریال در هر تن معامله گردید. ارزش معاملات این محصول با توجه به رشد چشمگیر ۱۸ درصدی و همچنین افزایش ۴۹۰ تنی میزان فروش نسبت به هفته منتهی به ۲۰ شهریور ماه، به رقم ۲۶۶ میلیارد و ۷۱۵ میلیون ریال رسید.
در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی پتروشیمی شازند و همچنین نمودار ماه‌های اخیر قیمتی محصول پلی پروپیلن این شرکت ارائه شده است.

رشد چشمگیر ۱۸ درصدی ارزش معاملات
همچنین در هفته گذشته ۸۴۰ تن از پلی اتیلن سنگین پروشیمی اراک در بورس کالا به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۲۰ شهریور ماه ۲۰۰ تن کاهش را نشان می‌دهد. لازم به ذکر است ارزش معاملات پلی اتیلن سنگین پتروشیمی شازند به ۱۶۸ میلیارد و ۵۴۸ میلیون ریال رسید.
از طرفی در هفته گذشته پتروشیمی اراک موفق به فروش ۱.۰۰۰ تن پلی اتیلن سبک در بورس کالا شد رسید که نسبت به هفته منتهی به ۲۰ شهریور ماه ۱۰۰ تن کاهش را نشان می‌دهد. ارزش این حجم از معاملات ۱۸۳ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: