تعداد بازدید : ۷۴۹
کد خبر : ۲۲۷۶۶۲
بورس نیوز بررسی کرد؛
۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
بازدهی سالانه این صندوق چنگی به دل نمی‌زند.
تمرکز سرمایه‌گذاری

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، صندوق سرمایه گذاری آوای سهام کیان که از صندوق‌های سهامی محسوب می‌گردد، در هفته گذشته با خروج ۴۰۰ میلیارد ریالی منابع مالی مواجه شده است.
به این ترتیب ارزش خالص دارایی‌های این صندوق با احتساب بازدهی ۱۳.۸ درصدی در هفته گذشته، به ۶ هزار و ۵۰۳ میلیارد ریال رسیده است.

تمرکز سرمایه‌گذاری
در جدول زیر بازدهی صندوق بر اساس بازه‌های زمانی هفته، ماه و سال گذشته ارائه شده است.
علی رغم کسب بازدهی هفتگی مطلوب این صندوق، بازدهی سالیانه این صندوق همچنان نسبت به بازدهی متوسط سایر صندوق‌های مشابه کمتر است. لازم به ذکر است که میانگین بازدهی سالیانه این صندوق‌ها معادل ۳۸۰ درصد است.

تمرکز سرمایه‌گذاری
ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در وب سایت این صندوق شامل ۹۳.۲ درصد سهام و حق تقدم شرکت‌ها و ۶.۸ درصد نیز سایر دارایی‌ها است.
در جدول زیر صنایع اصلی تحت سرمایه گذاری این صندوق در بخش سهام و حق تقدم شرکت‌ها ارائه شده است. در حدود ۹۰ درصد از منابع مالی صندوق در سهام شرکت‌های مربوط به ۵ صنعت زیر سرمایه گذاری شده است.
تمرکز سرمایه‌گذاری
همچنین در جدول زیر شرکت‌های اصلی تحت سرمایه گذاری این صندوق که اطلاعات آن از آخرین صورت وضعیت پرتفوی افشا شده این صندوق استخراج شده، ارائه شده است. لازم به ذکر است که آخرین صورت وضعیت پرتفوی افشا شده این صندوق مربوط به پایان مرداد ماه سال جاری است و به طور قطع در این بازه زمانی شاهد تغییراتی در صورت وضعیت این صندوق بوده ایم.
تمرکز سرمایه‌گذاری
تمرکز سرمایه‌گذاری
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: