تعداد بازدید : ۸۴۹
کد خبر : ۲۲۷۹۲۱
مدیرعامل افق کوروش در گفت‌وگو با بورس نیوز:
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش گفت: در ۵ ماهه امسال، حدود ۵۵۰۰ میلیارد تومان حجم فروش این شرکت بود، امیدواریم تا پایان سال این رقم به بالای ۱۴ هزار میلیارد تومان برسد.

افزایش فروش افق به ۱۴ هزار میلیارد تومان تا پایان سال

امیرخسرو فخریان، مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در گفتگو با بورس نیوز درباره اینکه این شرکت چند درصد از سهم بازار را در اختیار دارد، اظهار کرد: سهم این شرکت از بازار در سال ۹۸ به ۳ درصد رسیده است که رشد حدود ۴۰ درصدی داشته است..

مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با بیان اینکه در حال حاضر ۲ هزار و ۱۳۶ از فروشگاه‌های این مجموعه در حال فعالیت هستند، افزود: برنامه‌ای که در سال گذشته برای توسعه فروشگاه ها، اجرا شد را امسال پرقدرت‌تر ادامه خواهیم داد.

وی درباره میزان فروش این شرکت گفت: در ۵ ماهه امسال، حدود ۵۵۰۰ میلیارد تومان حجم فروش این شرکت بود، امیدواریم تا پایان سال این رقم به  بالای ۱۴ هزار میلیارد تومان برسد. فخریان درباره قرارداد با صداوسیما بیان کرد: بخشی از خدماتی که شرکت دارد این است که تولیدکنندگان و تامین کنندگان که کالاهایشان را به این شرکت عرضه می‌کنند می‌توانند از امکانات قراردادی که ما با صداوسیما داریم استفاده کنند.

فخریان خاطرنشان کرد: این موضوع موجب می‌شود تولیدکنندگان و تامین کنندگان همزمان با تبلیغاتی که صورت می‌گیرد که بتوانند در ۲ هزار فروشگاه حضور فعال داشته باشند.

مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش درباره برنامه افزایش سرمایه این شرکت تاکید کرد: برنامه ریزی می‌کنیم از محل آورده نقدی و بخشی هم از تجدید ارزیابی دارایی‌ها افزایش سرمایه داشته باشیم.

وی ادامه داد: میزان دقیق افزایش سرمایه مشخص نیست، اما طبق برنامه تلاش می‌کنیم دو تا سه برابر سرمایه فعلی افزایش سرمایه داشته باشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: