تعداد بازدید : ۲۷۷
کد خبر : ۲۲۸۰۲۸
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳
فاز نخست (اورهال) شرکت پالایش نفت امام خمینی شازند که بعنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های تعمیرات اساسی با موفقیت در حال اتمام است.

موفقیت در

به گزارش بورس نیوز؛ پروژه نظارت بر تعمیرات اساسی (اورهال) شرکت پالایش نفت امام خمینی شازند که بعنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های تعمیرات اساسی در طی چند سال اخیر در کشور محسوب می‌شود، با همکاری و نظارت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در فاز اول، با موفقیت و طبق برنامه زمانبندی تعریف شده رو به اتمام است.

این پروژه با حضور ۱۳۰ نفر از بازرسان و کارشناسان متخصص و مشارکت واحد مهندسی بازرسی تجهیزات صنعتی بخش نفت گاز و پتروشیمی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، ۲۰ تیرماه با رعایت تمامی پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی با توجه به محدودیت‌ها و حساسیت‌های ابلاغ شده در خصوص جلوگیری از شیوع ویروس کرونا آغاز شد.

در این پروژه بازرسان و کارشناسان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در بیش از ۱۰ واحد از واحد‌های تولیدی پالایشگاه که طی این مدت از مدار تولید خارج می‌شوند (به اصطلاح shut down شده‌اند)، وظیفه بازرسی و نظارت بر تعمیرات و راه اندازی تجهیزات را بر عهده دارند.

این بازرسان که موفق به اخذ تاییدیه دستگاه نظارت کارفرما (جهت انجام بازرسی) شده‌اند دارای تخصص لازم در زمینه بازرسی تجهیزاتی مانند Tower, Reactor، Heater, heat exchanger، Piping, structure، برق و ابزار دقیق و سایر تجهیزات هستند.

پالایشگاه نفت امام خمینی شازند در استان مرکزی واقع شده و به عنوان یکی از مهمترین پالایشگاه‌های نفت کشور در زمینه تولید روزانه ۱۶میلیون لیتر بنزین یورو ۴، سوخت جت، نفت کوره، گازوئیل و … فعالیت می‌کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: