تعداد بازدید : ۴۳۷
کد خبر : ۲۲۸۱۳۵
۲۴ هزار میلیارد ریال درآمد در نیمه نخست امسال کسب شد؛
۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
شرکت فولاد آلیاژی ایران در شهریور ماه عملکرد خوبی را داشته و موفق به کسب درآمد عملیاتی ۵ هزار و ۶۵۰ میلیارد ریالی شده است. 

رشد ۱۸ درصدی نرخ فروش

 
به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد آلیاژی ایران در شهریور ماه عملکرد خوبی را داشته و موفق به کسب درآمد عملیاتی ۵ هزار و ۶۵۰ میلیارد ریالی شده است. 
رشد ۱۸ درصدی نرخ فروش
 
این میزان فروش در مقایسه با ماه قبل از آن رشد در حدود ۱۸ درصدی را نشان می‌دهد. افزایش مقادیر فروش فولاد مهندسی صادراتی را می‌توان دلیل اصلی رشد درآمد‌های شرکت عنوان کرد.
 
نرخ فروش محصول اصلی شرکت یعنی فولاد آلیاژی نسبت به ماه قبل تغییر خاصی را نشان نمی‌دهد و با ۰.۲ درصد کاهش قیمت به ۱۳۱ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال به ازای هر تن رسید؛ همچنین در این ماه ۹.۵۷۲ تن فولاد مهندسی صادراتی با متوسط نرخ ۸۶ میلیون و ۸۶۰ هزار ریالی به فروش رسیده است.
 
به این ترتیب جمع کل درآمد‌های عملیاتی محقق شده این شرکت در نیمه نخست امسال و تا پایان شهریور ماه به ۲۴ هزار و ۵۴ میلیارد ریال رسیده که این میزان فروش نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۷۵ درصدی را نشان می‌دهد.
 
لازم به ذکر است، مقادیر فروش تجمیعی شرکت در ۶ ماهه نخست به ۲۳۸ هزارتن رسیده که ۱۴ هزار تن بیش از مدت مشابه سال گذشته است. متوسط نرخ فروش محصولات نیز در یک سال گذشته ۶۴ درصد افزایش داشته است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: