تعداد بازدید : ۴۰۸
کد خبر : ۲۲۸۱۵۶
۳۴درصد رشد در ثبت حق بیمه صادر این شرکت بیمه‌ای دیده شد؛
۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
"اتکام" بیشترین حق بیمه را برای «آتش سوزی» و «مسئولیت» صادر کرده است.

 

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت بیمه اتکایی امین "اتکام" در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به ۹۹.۰۶.۳۱، میزان حق بیمه صادر شده برای بیمه شوندگان زیر نظر شرکت خود را مبلغ بالغ بر ۹۱.۸۳۵ میلیون ریال ثبت کرده که در این بین بیشترین حق بیمه را برای «آتش سوزی» و «مسئولیت» صادر کرده است.

"اتکام" به نسبت دوره مشابه در سال گذشته ۳۴درصد رشد در ثبت حق بیمه صادر شده داشته و همچنین در این ماه میزان خسارت پرداختی توسط این شرکت مبلغ ۷۰.۸۴۶ میلیون ریال به سامانه کدال ارائه شده و بیشترین میزان خسارتی که پرداخت شده در بخش «مسئولیت» و «مهندسی» بوده و همنیطور شاهد ۲۶ درصد افزایش هزینه خسارت پرداختی به مشتریان خود به نسبت شهریور ماه سال گذشته بوده است.

بر پایه این گزارش، شرکت بیمه اتکایی امین در مدت ۶ ماهه ابتدایی سال جاری در بخش حق بیمه صادر شده مبلغ ۱.۰۷۳.۱۴۷ میلیون ریال بیمه صادر کرده و در بخش خسارت‌های پرداختنی مبلغی بالغ بر ۴۵۰.۶۴۷ میلیون ریال خسارت به بیمه شدگان پرداخت کرده ضمن آنکه این دو بخش به ترتیب در مقایسه با ۶ ماهه ابتدایی سال گذشته ۳۴ و ۹۳ درصد افزایش را در پی داشته است.

طبق این گزارش نگاهی خواهیم داشته به نمودار بیشترین حق بیمه صادر شده در طول ۶ ماهه نخست سال جاری که چه روندی را گذرانده است؛

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.