تعداد بازدید : ۵۲۴
کد خبر : ۲۲۸۲۰۶
ادامه نرخ‌های فروش محصولات در شهریور ماه؛
۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
عملکرد ماهانه شرکت آلومینیوم ایران در شهریور ماه، همچنان شاهد افزایش نرخ‌های چشمگیر شمش بیلت، آلیاژ و ...، هستیم.

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، دیگر افزایش نرخ‌های فروش انواع محصولات فلزی به قدری زودهنگام و محسوس شده که باورش برای بسیاری از فعالین اقتصادی دشوار است. کافی است نگاهی به روند رشد نرخ‌های فروش شرکت آلومینیوم ایران در ماه‌های اخیر بیندازیم تا تصور آنچه در صنایع پایین دستی و در قیمت تمام شده مصرف کنندگان در حال وقوع بوده بیش از پیش آشکار شود.

بر اساس گزارش عملکرد ماهانه شرکت آلومینیوم ایران در شهریور ماه، همچنان شاهد افزایش نرخ‌های چشمگیر شمش بیلت، آلیاژ و ...، هستیم.

همانگونه که در جدول فوق نیز مشاهده می‌شود، در عملکرد شهریور ماه شرکت شاهد رشد دستجمعی و البته نگران کننده نرخ‌های فروش انواع محصولات آلومینیوم ایران در مقایسه با مرداد ماه هستیم. در مجموع کل مبالغ فروش شرکت در شهریور ماه ۵.۷۱۲ میلیارد ریال و البته در حدود ۱.۵۰۰ میلیارد ریال کمتر از فروش مرداد ماه بوده که این مبلغ با توجه به ۲۹.۵۴۳ میلیارد ریال فروش ۶ ماهه نخست سال جاری، عملکردی مطلوب به نظر می‌رسد.

این موضوع که این روند افزایشی با شرایط کنونی کشور همچنان ادامه می‌یابد یا خیر سوالی است که می‌بایست از مدیران ضعیف و شاید ناآگاه وزارت صنعت پرسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: