کد خبر : ۲۲۸۲۹۰
ریزش نگران‌کننده سهم این سیمان‌ساز؛
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
باید منتظر ماند و دید صف فروش تشکیل شده در این سهم تازه وارد به فرابورس در چه قیمتی جمع خواهد شد و آیا پس از آن آیا مجددا شاهد کاهش قیمت‌های این سهم خواهیم بود و یا خیر.

رشد نرخ های

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، پس از اعلام سود جذاب ۱.۱۱۵ ریالی به ازای هر سهم از شرکت سیمان ساوه در عملکرد ۳ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ و البته ریزش نگران کننده قیمت سهام این شرکت در دو ماه اخیر آنهم پس از ثبت قیمت‌های بیش از ۱۵۶.۰۰۰ ریالی، گزارش عملکرد شهریور ماه این شرکت حاکی از رشد مجدد نرخ‌های فروش در مقایسه با ماه گذشته است.

شرکت سیمان ساوه که در شهریور ماه موفق به فروش در حدود ۱۷۹.۳۶۸ هزار تنی انواع سیمان شده و به نظر می‌رسد که سیر صعودی افزایش نرخ‌های فروش این شرکت از جمله با اهمیت‌ترین موارد مربوط به گزارش منتشر شده این شرکت باشد.

رشد نرخ های

لازم به ذکر است جمع کل مبالغ محصولات فروخته شده شرکت در ۶ ماهه نخست سال منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۹ در حدود ۳.۲۱۷ میلیارد ریال بوده است که در مقایسه با ۱.۷۷۵ میلیارد ریال محقق شده ۶ ماهه نخست سال قبل عملکردی مطلوب به نظر می‌رسد.

حال باید منتظر ماند و دید صف فروش تشکیل شده در این سهم تازه وارد به فرابورس در چه قیمتی جمع خواهد شد و آیا پس از آن آیا مجددا شاهد کاهش قیمت‌های این سهم خواهیم بود و یا خیر؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
۳۵۰ ریال سود به ازای هر سهم

۳۵۰ ریال سود به ازای هر سهم " وسبحان"

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری سبحان در تاریخ برگزار ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ شد.
پرداخت سود

پرداخت سود " وخارزم " از سال آینده

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
تقسیم سود ۷۳ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۳ ریالی در مجمع " حکشتی "

مجمع عمومی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ برگزار شد.

"خموتور" سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: