تعداد بازدید : ۲۱۵۰
کد خبر : ۲۲۸۲۹۰
ریزش نگران‌کننده سهم این سیمان‌ساز؛
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
باید منتظر ماند و دید صف فروش تشکیل شده در این سهم تازه وارد به فرابورس در چه قیمتی جمع خواهد شد و آیا پس از آن آیا مجددا شاهد کاهش قیمت‌های این سهم خواهیم بود و یا خیر.

رشد نرخ های

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، پس از اعلام سود جذاب ۱.۱۱۵ ریالی به ازای هر سهم از شرکت سیمان ساوه در عملکرد ۳ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ و البته ریزش نگران کننده قیمت سهام این شرکت در دو ماه اخیر آنهم پس از ثبت قیمت‌های بیش از ۱۵۶.۰۰۰ ریالی، گزارش عملکرد شهریور ماه این شرکت حاکی از رشد مجدد نرخ‌های فروش در مقایسه با ماه گذشته است.

شرکت سیمان ساوه که در شهریور ماه موفق به فروش در حدود ۱۷۹.۳۶۸ هزار تنی انواع سیمان شده و به نظر می‌رسد که سیر صعودی افزایش نرخ‌های فروش این شرکت از جمله با اهمیت‌ترین موارد مربوط به گزارش منتشر شده این شرکت باشد.

رشد نرخ های

لازم به ذکر است جمع کل مبالغ محصولات فروخته شده شرکت در ۶ ماهه نخست سال منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۹ در حدود ۳.۲۱۷ میلیارد ریال بوده است که در مقایسه با ۱.۷۷۵ میلیارد ریال محقق شده ۶ ماهه نخست سال قبل عملکردی مطلوب به نظر می‌رسد.

حال باید منتظر ماند و دید صف فروش تشکیل شده در این سهم تازه وارد به فرابورس در چه قیمتی جمع خواهد شد و آیا پس از آن آیا مجددا شاهد کاهش قیمت‌های این سهم خواهیم بود و یا خیر؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: