تعداد بازدید : ۱۶۸۳۳
کد خبر : ۲۲۸۲۹۴
سرمایه‌گذاری‌ها در «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» متمرکز شد؛
۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
بیشترین میزان سرمایه گذاری در شهریور ماه سال جاری با مجموعه های «خدمات فنی مهندسی» و «سایر فعالیت‌های خدماتی» بوده است

 

ونفت

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت "ونفت" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به ۹۹.۰۶.۳۱، مجموع سرمایه‌گذاری‌های پایان دوره خود را در بخش‌های «پذیرفته شده در بورس» و «خارج از بورس» مبلغی بالغ بر ۲.۳۷۶.۰۰۶ میلیون ریال برآورد کرده که بیشترین میزان سرمایه‌گذاری را «خدمات فنی مهندسی» و «سایر فعالیت‌های خدماتی» شاهد هستیم.

"ونفت" در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته به میزان ۲۹درصد افزایش را تجربه کرده و همچنین به نسبت ماه گذشته نیز یک درصد رشد را مشاهده کرده است.

ونفت

بر پایه این گزارش، شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت بهای تمام شده سرمایه‌گذاری «پذیرفته شده در بورس» خود را در پایان شهریور ماه مبلغی بالغ بر ۱.۰۷۲.۸۲۸ میلیون ریال به ثبت رسانده که بیشترین سهم را در این بخش «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» به خود اختصاص داده‌اند.

بخش سرمایه‌گذاری «پذیرفته شده در بورس» به نسبت سال گذشته ۱۰۳درصد رشد را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. "ونفت" بهای تمام شده سرمایه گذاری «خارج از بورس» خود را که مربوط به شهریور ماه است را مبلغ ۱.۳۰۳.۱۷۸ میلیون ریال به سامانه کدال ارائه کرده است.

ونفت

بر پایه این گزارش نگاهی خواهیم داشت به روند سرمایه‌گذاری ۶ماهه ابتدایی سال جاری در بخش «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» که در حوزه پذیرفته شده در بورس قرار دارد، "ونفت" در شهریورماه به بهای تمام شده ۳۹۹.۸۳۰ میلیون ریال سرمایه‌گذاری کرده است.

این شرکت سرمایه‌گذاری توانسته در ۶ماهه ابتدایی امسال روند مثبت و رو به رشدی را برای خود به ثبت برساند و از ابتدای سال جاری روند صعودی خود را حفظ کرده است.

ونفت

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"خپویش" سهامداران را به مجمع دعوت کرد

مجمع عمومی شرکت سازه پویش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار خواهد شد.
حقیقی های

حقیقی های "قنیشا" سود گرفتند

شرکت قند نیشابور برنامه زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.

"ومهان" در مجمع ۱۰۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "ساراب" در دوم تیرماه

مجمع عمومی شرکت سیمان داراب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: