تعداد بازدید : ۱۶۶۸۶
کد خبر : ۲۲۸۲۹۴
سرمایه‌گذاری‌ها در «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» متمرکز شد؛
۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
بیشترین میزان سرمایه گذاری در شهریور ماه سال جاری با مجموعه های «خدمات فنی مهندسی» و «سایر فعالیت‌های خدماتی» بوده است

 

ونفت

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت "ونفت" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به ۹۹.۰۶.۳۱، مجموع سرمایه‌گذاری‌های پایان دوره خود را در بخش‌های «پذیرفته شده در بورس» و «خارج از بورس» مبلغی بالغ بر ۲.۳۷۶.۰۰۶ میلیون ریال برآورد کرده که بیشترین میزان سرمایه‌گذاری را «خدمات فنی مهندسی» و «سایر فعالیت‌های خدماتی» شاهد هستیم.

"ونفت" در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته به میزان ۲۹درصد افزایش را تجربه کرده و همچنین به نسبت ماه گذشته نیز یک درصد رشد را مشاهده کرده است.

ونفت

بر پایه این گزارش، شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت بهای تمام شده سرمایه‌گذاری «پذیرفته شده در بورس» خود را در پایان شهریور ماه مبلغی بالغ بر ۱.۰۷۲.۸۲۸ میلیون ریال به ثبت رسانده که بیشترین سهم را در این بخش «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» به خود اختصاص داده‌اند.

بخش سرمایه‌گذاری «پذیرفته شده در بورس» به نسبت سال گذشته ۱۰۳درصد رشد را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. "ونفت" بهای تمام شده سرمایه گذاری «خارج از بورس» خود را که مربوط به شهریور ماه است را مبلغ ۱.۳۰۳.۱۷۸ میلیون ریال به سامانه کدال ارائه کرده است.

ونفت

بر پایه این گزارش نگاهی خواهیم داشت به روند سرمایه‌گذاری ۶ماهه ابتدایی سال جاری در بخش «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» که در حوزه پذیرفته شده در بورس قرار دارد، "ونفت" در شهریورماه به بهای تمام شده ۳۹۹.۸۳۰ میلیون ریال سرمایه‌گذاری کرده است.

این شرکت سرمایه‌گذاری توانسته در ۶ماهه ابتدایی امسال روند مثبت و رو به رشدی را برای خود به ثبت برساند و از ابتدای سال جاری روند صعودی خود را حفظ کرده است.

ونفت

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: