تعداد بازدید : ۲۵۲۴
کد خبر : ۲۲۸۳۲۹
در مقایسه با ۶ ماهه نخست سال رقم خورد؛
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
این شرکت سیمانی ۱۵۷درصد افزایش درآمد را به نسبت دوره مشابه در سال گذشته تجربه کرده است.

 

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سیمان هرمزگان "سهرمز" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به پایان شهریور ماه سال ۹۹، میزان درآمد‌های خود را مبلغی بالغ بر ۴۸۶.۹۱۶ میلیون ریال به ثبت رسانده که در بین سبد محصولات تولیدی این شرکت، محصول «سیمان فله» بیشترین میزان فروش را با ۶۵.۹۶۶ تن از آن خود کرده و در جایگاه بعدی محصول «سیمان پاکتی» با میزان فروش ۴۴.۲۳۸ تن قرار گرفته است.

"سهرمز" در شهریور ماه سال جاری به میزان ۱۵۷ درصد افزایش درآمد را به نسبت دوره مشابه در سال گذشته تجربه کرده و همچنین این شرکت سیمانی در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری درآمدی برابر با ۳.۶۶۳.۵۱۹ میلیون ریال را به ثمر رسانده که در قیاس با ۶ ماهه ابتدایی سال گذشته این درآمد، افزایشی برابر با ۵۳ درصد را پشت سر گذاشته است.

بر پایه این گزارش، "سهرمز" در شهریور ماه سال جاری میزان تولید محصولات خود را ۱۷۵.۶۰۲ تن را به ثبت رسانده که بیشترین محصول تولیدی را «سیمان فله» به خود اخصاص داده، اکنون نظاره گر نمودار میزان تولید "سهرمز" در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری خواهیم بود:

طبق گزارش ارائه شده توسط شرکت "سهرمز" اکنون به روند محصول پر فروش این سیمان ساز نگاهی خواهیم کرد که به نسبت سال گذشته در ماه‌های معین شده میبنیم که رشد قابل قبولی داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: