تعداد بازدید : ۵۲۴
کد خبر : ۲۲۸۴۵۴
این معدنی کاهش نرخ را به ثبت رساند؛
۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
کاهش چشمگیر ۵.۲ درصدی نرخ‌های فروش کنستانتره روی در مقایسه با مرداد ماه سال جاری مهمترین نکته گزارش منتشر شده این شرکت در سامانه کدال است.

در جا زدن نرخ‌های کنسانتره روی در ماه گذشته

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از افت در حدود ۴۲ درصدی قیمت سهام شرکت زرین معدن آسیا در ماه اخیر و البته تحقق سود ناچیز ۱۳۳ ریالی به ازای هر سهم به ازای هر سهم در گزارش سه ماهه حسابرسی نشده، گزارش شهریور ماه این شرکت کاهش نرخ‌های فروش کنسانتره روی را در مقایسه با مرداد ماه نشان می‌دهد که در نوع خود جالب توجه است.

در جا زدن نرخ‌های کنسانتره روی در ماه گذشته

همانگونه که در جدول فوق نیز مشاهده می‌شود کاهش چشمگیر ۵.۲ درصدی نرخ‌های فروش کنستانتره روی در مقایسه با مرداد ماه سال جاری مهمترین نکته گزارش منتشر شده این شرکت در سامانه کدال است.

در مجموع این شرکت در پایان ۶ ماهه سال مالی ۱۳۹۹، بیش از ۱.۳۷۸ میلیارد ریال درآمد حاصل از فروش را ثبت کرد که در مقایسه با فروش ۶ ماهه سال مالی گذشته با رشد چشمگیر و در حدود ۱۰۵ درصدی مواجه شده است.

باید منتظر ماند و دید آیا این شرکت در ماه‌های آتی خواهد توانست صورت‌های مالی مناسبی را در میان مدت و انتهای سال منتشر کند و یا با توجه به عملکرد ضعیف سه ماهه این شرکت شاهد خروج سرمایه گذاران از این نماد خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: