تعداد بازدید : ۱۲۳۶
کد خبر : ۲۲۸۴۵۹
رشد ۶۰ درصدی فروش ۶ ماهه نسبت به سال گذشته؛
۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
مقادیر فروش تجمیعی فروش شرکت در این بازه زمانی به ۳۳۰ هزار تن رسیده که ۱۳ هزار تن افزایش را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.

رشد ۶۰ درصدی فروش ۶ ماهه نسبت به سال گذشته

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پتروشیمی کرمانشاه در شهریور ماه فروش سنگینی را ثبت کرده و رقمی معادل ۴۵ درصد از کل فروش ۶ ماهه نخست این شرکت در شهریور ماه محقق شده است.

رشد ۶۰ درصدی فروش ۶ ماهه نسبت به سال گذشته

جمع کل فروش محقق شده این شرکت در آخرین ماه از فصل تابستان به ۴ هزار و ۴۲۶ میلیارد ریال رسیده تا به این ترتیب جمع کل درآمد‌های این شرکت در نیمه نخست سال ۹۹ به ۹ هزار و ۹۳۱ میلیارد ریال برسد. این میزان فروش نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد بیش از ۶۰ درصدی را نشان می‌دهد.

مقادیر فروش تجمیعی فروش شرکت در این بازه زمانی به ۳۳۰ هزار تن رسیده که ۱۳ هزار تن افزایش را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد. به این ترتیب مشاهده می‌شود که بخش اعظم رشد درآمد‌های شرکت نسبت به سال گذشته مربوط به رشد نرخ‌های فروش بوده است.

نرخ فروش اوره صادراتی شرکت با ۱۳ درصد افزایش به ۴۰ میلیون ریال به ازای هر تن رسیده است. همچنین نرخ اوره کشاورزی بدون تغییر نسبت به مرداد ماه و ماه‌های قبل‌تر معادل ۲۲ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال بوده و نرخ سایر اوره فروش رفته در بازار داخلی نیز با ۱۱ درصد رشد قیمت به ۳۳ میلیون و ۱۲۰ هزار ریال رسیده است.

در نمودار زیر روند فروش ماهیانه شرکت از ابتدای سال ارائه شده است. همان گونه که در نمودار نیز مشخص است در شهریور ماه شاهد رشد محسوس فروش شرکت هستیم. نوسان کسب درآمد‌های عملیاتی در ماه‌های مختلف در نمودار به وضوح مشخص است.

رشد ۶۰ درصدی فروش ۶ ماهه نسبت به سال گذشته

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: