تعداد بازدید : ۲۷۶۱
کد خبر : ۲۲۸۴۷۶
۱۳درصد رشد تولید در جیب پتروشیمی جاده شازند؛
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
پتروشیمی شازند به نسبت ۶ ماهه ابتدایی سال گذشته به میزان ۱۶درصد افزایش را تجربه کرده است.

۱۳درصد رشد تولید اتیلن در شهریور ماه

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت پتروشیمی شازند " شاراک " در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به پایان شهریور ماه سال جاری، مجموع فروش‌های «داخلی» و «صادراتی» شرکت خود را مبلغی بالغ بر ۸.۹۸۹.۸۶۰ میلیون ریال گزارش کرده و بیشترین درآمد حاصل شده از بخش فروش‌های داخلی است.

"شاراک" در شهریور ماه در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته به میزان تقریبی ۱۰۹ درصد افزایش را به ثبت رسانده و همچنین به نسبت ماه گذشته نیز نظاره میکنیم که ۳۵ درصد رشد به همراه داشته است.

۱۳درصد رشد تولید اتیلن در شهریور ماه

بر اساس این گزارش مشاهده میکنیم، که در بخش فروش‌های داخلی بیشترین میزان فروش محصول را «پلی پروپیلن» با ۱۰.۸۲۰ تن در اختیار دارد و رتبه بعدی را محصول «دو اتیل هگزانول» با میزان فروش ۶.۵۲۸ تن از آن خود کرده است. مجموع این محصولات نامبرده شده به نسبت ماه گذشته ۴۰ درصد افزایش را به دنبال داشته است.

۱۳درصد رشد تولید اتیلن در شهریور ماه

بر پایه این گزارش، " شاراک " در دوره ۶ ماهه ابتدایی سال جاری به میزان ۳۷.۲۶۵.۳۵۹ میلیون ریال درآمد را در کارنامه خود ثبت کرده و همچنین به نسبت ۶ ماهه ابتدایی سال گذشته به میزان ۱۶درصد افزایش را تجربه کرده است.

این شرکت در بخش فروش‌های داخلی در این دوره ۶ ماهه ۲۶.۵۰۳.۲۸۲ میلیون ریال گزارش شده که به نسبت دوره گذشته ۲۶ درصد افزایش را به همراه داشته و در ادامه نیز فروش‌های صادراتی این دوره ۶ ماهه ابتدایی سال جاری ۱۰.۷۶۲.۰۷۷ میلیون ریال به سامانه کدال ارائه شده و در مقایسه با ۶ ماهه ابتدایی سال گذشته ۳ درصد کاهش را به دنبال داشته است.

۱۳درصد رشد تولید اتیلن در شهریور ماه

طبق این گزارش، شرکت پتروشیمی شازند در شهریور ماه سال جاری بیشترین میزان تولید در بخش فروش‌های داخلی را محصول «اتیلن» با مقدار ۲۵.۷۸۶ تن به ثبت رسانده که این میزان در مقایسه با ماه گذشته ۳ درصد افزایش داشته و همچنین به نسبت دوره مشابه در سال قبل ۱۳ درصد رشد را دنبال کرده است.

نگاهی خواهیم داشت به نمودار تولید این محصول در ۶ ماهه ابتدایی سال گذشته

۱۳درصد رشد تولید اتیلن در شهریور ماه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: