تعداد بازدید : ۷۳۲۹
کد خبر : ۲۲۸۵۲۹
عملکرد این بانک خصوصی زیر ذره‌بین رفت؛
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
نمودار تسهیلات وصولی بانک پارسیان در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری حاکی از آن بوده که پس از سپری کردن دوران نزول "وپارس" تا خردادماه، نقطه اوج‌گیری وصول تسهیلات، کف‌سازی کرده و اوج گرفته است.

۱۰درصد افزایش سود سپرده سرمایه گذاری

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک پارسیان "وپارس" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به شهریورماه سال جاری، میزان درآمد تسهیلات اعطایی شهریورماه بانک خود را مبلغی بالغ بر ۹.۱۸۴.۷۳۸ میلیون ریال برآورد کرده که بیشترین میزان تسهیلات را بخش «مضاربه» در اختیار دارد و «تسهیلات ارزی» جایگاه بعدی را از آن خود کرده است.

بانک پارسیان در بخش سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری در این دوره به میزان ۱۳.۱۱۹.۵۴۷ میلیون ریال به ثبت رسیده که بیشترین میزان سود سپرده سرمایه‌گذاری در شهریور ماه را «سپرده‌های بلند مدت یک ساله» در اختیار دارد.

این سود سپرده سرمایه‌گذاری به نسبت ماه گذشته به میزان ۱۰ درصد افزایش داشته است.

۱۰درصد افزایش سود سپرده سرمایه گذاری

"وپارس" در دوره مالی ۶ ماهه ابتدایی سال جاری میزان درآمد تسهیلات اعطایی خود را در این دوره مبلغ ۵۴.۹۰۴.۷۹۵ میلیون ریال گزارش کرده که به نسبت دوره مشابه خود در سال گذشته به میزان حدوداً ۶ درصد افزایش را به همراه داشته و همچنین در بخش سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری این بانک، مبلغی بالغ بر ۷۳.۷۵۴.۹۲۶ میلیون ریال در سامانه کدال ارائه گردیده و در مقایسه با دوره مشابه در ۶ماهه ابتدایی سال گذشته ۱.۶۸درصد رشد را تجربه کرده است.

بر اساس این گزارش، بانک پارسیان در شهریور ماه میزان تسهیلات وصولی در طی دوره خود را مبلغی بالغ بر ۷۴.۶۳۸.۸۴۳ میلیون ریال به سامانه کدال ارائه کرده که این مبلغ در مقایسه با ماه گذشته حدوداً ۲۰ درصد رشد را تجربه کرده و هم اینک نگاهی به نمودار تسهیلات وصولی بانک پارسیان در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری که پس از سپری کردن دوران نزول "وپارس" خواهیم داشت:

۱۰درصد افزایش سود سپرده سرمایه گذاری

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: