تعداد بازدید : ۱۷۸
کد خبر : ۲۲۸۵۵۲
۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸
نصرت الله شهبازی، رییس هیئت مدیره بانک دی در بازدید از شعبه وزرا جذب منابع ارزان قیمت را از اولویت‌های اساسی بانک و زمینه ساز کاهش قیمت تمام شده پول و دستیابی به سودآوری دانست.

به گزارش بورس نیوز، نصرت الله شهبازی در این بازدید با بیان این که جذب منابع ارزان قیمت، بانک را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار خواهد داد گفت: یکی از مهم‌ترین مزایای جذب منابع ارزان قیمت، کاهش نرخ تمام شده پول است که موجب پایین آمدن نرخ تسهیلات و رونق اقتصادی می‌شود، از این رو انتظار می‌رود همکاران تمام تلاش خود را در این زمینه به کار گیرند و با خلاقیت و پایبندی به تکریم مشتریان در راستای جذب منابع ارزان قیمت اهتمام ورزند.
رییس هیئت مدیره بانک دی با اشاره به دستاورد‌های چشمگیر بانک در زمینه کاهش مطالبات تاکید کرد: پیگیری وصول مطالبات باید با جدیت بیشتری دنبال شود تا ضمن افزایش نقدینگی بانک، امکان بازگشت این منابع به چرخه اقتصادی کشور فرآهم شود
وی همچنین توجه به صدور ضمانتنامه، افتتاح اعتبار اسنادی و ارائه تسهیلات خرید دین را از جمله اقدامات موثر شعب برشمرد که می‌تواند بانک را در مسیر سودآوری قرار دهد.
رییس هیئت مدیره بانک دی در ادامه به لزوم تخصیص بهینه مصارف با در نظر گرفتن مصالح بانک اشاره و خاطرنشان کرد: هنگام ارائه تسهیلات باید تضامین و وثایق معتبر در نظر گرفته شود تا در زمان وصول آن، بانک با چالش مطالبات معوق مواجه نشود.
در این بازدید که مجتبی دهاقین، رییس اداره امور شعب ۲ نیز حضور داشت، برنامه عملیاتی شعبه و میزان تحقق آن در نیمه نخست سال ۱۳۹۹ بررسی و راهکار‌های لازم برای افزایش بهره وری و کارایی شعبه ارائه شد.
گفتنی است، در پایان این دیدار رییس و کارکنان شعبه وزرا ضمن طرح موضوعات مرتبط با اهداف بانک، دیدگاه‌های خود را درباره مسائل شعبه مطرح کردند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: