تعداد بازدید : ۲۲۴
کد خبر : ۲۲۸۵۵۳
۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸
بیمه پاسارگاد در نیمه نخست سال جاری تراز عملبات مثبت یک هزار و ۶۳۳ میلیارد تومان را ثبت کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته نزدیک به ۵۳ درصد افزایش داشته است.

به گزارش بورس نیوز، شرکت بیمه پاسارگاد در دو فصل نخست سال جاری توانست تراز عملیاتی مثبت یک هزار و ۶۳۳ میلیارد تومان را ثبت کند که نسبت به دوره مشابه سال گذشته شاهد رشد ۵۳ درصدی معادل ۵۶۳ میلیارد تومان بود.

بر اساس تازه‌ترین گزارش فعالیت ماهیانه شرکت بیمه پاسارگاد، منتهی به پایان شهریورماه سال جاری این شرکت توانست در طول شش ماه نخست سال جاری دو هزار و ۹۰ میلیارد تومان حق بیمه تولید کند که نسبت به دوره مشابه سال گذشته بیش از ۴۸ درصد رشد داشته است و همچنین در این دوره زمانی ۴۵۷ میلیارد تومان خسارت بیمه گذاران، این شرکت را جبران کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۳۵ درصد افزایش داشته است.

بیمه پاسارگاد در طی این دوره زمانی علاوه برافزایش ۴۸ درصدی حق بیمه‌ای تولیدی این شرکت، که نشان دهنده مدیرت مطلوب در بخش بازاریابی و گسترش نفوذ این شرکت در بازار بیمه‌ای کشور است، دربخش پرداخت خسارت هم توانست با کنترل و مدیرت درست ریسک، میزان افزایش خسارت نسبت به تولید حق بیمه را کاهش دهد بطوری میزان رشد پرداخت خسارت در دوره زمانی ۳۵ درصد است که ۱۳ درصد کمتر از حق بیمه تولید شده افزایش یافته است.

این شرکت فرابورسی در نیمه نخست سال گذشته یک هزار و ۴۰۸ میلیارد تومان حق بیمه تولید کرده بود و در مقابل یک هزار و ۳۳۸ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده و تراز مثبت یک هزار و هفتاد میلیارد تومان را ثبت کرده بود.

براساس این گزارش این بیمه خصوصی در دوره یک ماهه شهریور ماه سال جاری هم ۳۹۰ میلیارد تومان حق بیمه تولید کرد و در مقابل ۹۷ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد و توانست تراز مثبت ۲۹۳ میلیارد تومان را ثبت کند.

بیمه پاسارگاد درنیمه نخست سال جاری بیشترین حق بیمه را به ترتیب از سه سرفصل بیمه زندگی اندوخته دار با سهم ۵۹ درصدی، ثالث با سهم ۱۵ درصدی و زندگی غیر اندخته دار با سهم ۷ درصدی تولید کرد و همچنین بیشترین خسارت را به ترتیب در سه سرفصل زندگی اندخته دار با سهم ۳۱ درصدی، ثالث با سهم ۲۴ درصدی و درمان با سهم ۱۷ درصدی پرداخت کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: