تعداد بازدید : ۱۴۲۰
کد خبر : ۲۲۸۵۸۵
۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
رشد ۷۰ درصدی درآمد شش ماهه ۹۹ نسبت به دوره مشابه سال گذشته در شرکت همکاران سیستم رقم خورد.

جهش درآمدی و عملکرد درخشان


به گزارش بورس‌نیوز، سیستم در گزارش ۶ماهه سال ۹۹ از جهش درآمدی نسبت به دوره مشابه سال قبل، کسب ۱.۰۲۵ میلیارد ریال درآمد و رشد ۷۰ درصدی آن خبر داد. این شرکت هم‌چنین در شهریور ماه امسال ۲۸۴ میلیارد ریال درآمد کسب کرده که نسبت به دوره مشابه سال قبل رشد ۲برابری داشته است.
 
ظرفیت‌های همکاران سیستم و توانایی بالای پاسخ‌گویی نرم‌افزاری شرکت در کنار توسعه‌ی تعداد مشتریان توانسته است رشد قابل‌توجهی را در درآمد حاصل از فروش شرکت ایجاد کند. رشدی که با توجه پتانسیل‌های موجود در بازار انتظار می‌رود در آینده هم ادامه داشته باشد. دراین بین، رشد فروش نرم‌افزار سپیدار که ویژه‌ی شرکت‌های کوچک است، روند روبه‌رشدی را تجربه می‌کند.
 
گفتنی است درآمد‌های تکرارپذیر بخش مهمی از درآمد‌های شرکت‌های نرم‌افزاری هست. این درآمدها، از محل همکاری مداوم با مشتریان قدیمی و افزایش تعدادی مشتریان جدید ایجاد می‌شوند و حجم بالایی از درآمد شرکت‌ها را تشکیل می‌دهند. در همکاران سیستم، افزون‌بر درآمد پشتیبانی که جزء درآمد‌های تکرارپذیر است؛ حق اشتراک نرم‌افزار از محل فروش محصولات بربستر رایانش ابری نیز به این درآمد‌ها اضافه شده است. افزایش ۳.۵ برابری این بخش از درآمد نسبت به مدت مشابه در سال ۹۸، رشد پایدار شرکت در سال جاری و سال‌های آینده را نوید می‌دهد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: