مدیرعامل پاکسان:
۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۴
صادرات محصولات پاکسان به دومین کشور در قاره آفریقا کلید خورد.

به گزارش بورس نیوز، در راستای کشف بازار‌های جدید و افزایش صادرات محصولات پاکسان، اولین محموله محصولات صنعتی به یکی از کشور‌های آفریقایی صادر شد.

حسن بقایی مدیرعامل شرکت پاکسان با اعلام این خبر گفت: با رایزنی‌های واحد بازاریابی خارجی شرکت پاکسان موفق شدیم تا اولین محموله از محصولات صنعتی تولید این شرکت را به یکی دیگر از کشور‌های آفریقایی صادر کنیم.

وی این اقدام را گام بزرگی برای گشودن راه‌های صادرات به دیگر کشور‌های آفریقایی معرفی نمود و افزود: محصولات صنعتی پاکسان به دلیل کیفیت و مرغوبیتی که دارند از محصولات مهم این مجموعه محسوب می‌شوند و این اقدام می‌تواند زمینه صادرات دیگر محصولات شرکت پاکسان به این کشور را فراهم کند.

مدیرعامل پاکسان این کشور آفریقایی را بازار جدیدی معرفی کرد و یادآورشد: با افزوده شدن این کشور به مقصد صادراتی پاکسان، واحد بازاریابی خارجی این مجموعه موفق شد شمار کشور‌های دریافت کننده محصولات پاکسان را به ۱۶ کشور برساند.

بقایی حضور در بازار‌های جدید را فرصت مناسبی برای معرفی شرکت پاکسان دانست و خاطرنشان کرد: امید داریم که حجم مبادلاتمان با این کشور و دیگر کشور‌ها افزایش یافته و بتوانیم حضور طولانی مدت برند‌های پاکسان را در قاره آفریقا داشته باشیم.

وی در پایان به برنامه‌های مدون و استراتژی‌های پیشروی پاکسان اشاره کرد و افزود: خبر‌های خوبی در راه است و در روز‌های آتی نیز در حوزه صادرات اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد که بسیار حائز اهمیت است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.