تعداد بازدید : ۶۱۵
کد خبر : ۲۲۸۶۶۹
۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
برخورد انضباطی با مدیرانی که ظرف مهلت ابلاغی بازارگردان معرفی نکنند/آراء انضباطی متخلفین مطابق مقررات منتشر می شود/ بورس و فرا بورس مکلفند تخلفات را به سازمان گزارش کنندمعاون حقوقی سازمان بورس خبر داد:
مطابق مصوبه اخیر هیأت مدیره سازمان، کلیه ناشران اوراق بهادار ثبت شده نزد سازمان، مکلف به انعقاد قرارداد بازارگردانی و معرفی حداقل یک بازارگردان حسب مورد به بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران ظرف مهلت ابلاغی از سوی بورس تهران و فرابورس ایران شده اند.
 به واسطه این مصوبه، تمامی ناشران اوراق بهادار اعم از ناشران پذیرفته شده در بورس و فرابورس ایران و همچنین ناشران ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ملزم به انعقاد قرارداد با حداقل یک بازارگردان و اعلام آن به بورس مربوطه خواهند بود.
همچنین بر اساس مصوبه مذکور، شرکت های بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران مکلف به رصد و نظارت بر این امر و رسیدگی به تخلف از آن مطابق مقررات هستند.
بر حسب این مصوبه، عدم معرفی و انعقاد قرارداد بازارگردانی ظرف مهلت اعلامی از سوی بورس و فرابورس، تخلف محسوب شده و با قاطعیت با مدیران متخلف برخورد خواهد شد.

رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۱
کدام برخورد انضباطی!؟ مگر ابلاغیه رسمی 30 شهریور ماه توسط معاون بازار (جناب آقای گودرزی) در رابطه با مسدودی کد معاملاتی اشخاص متخلف حقیقی و حقوقی در رابطه با ارسال سفارش های کمتر از 500 هزار تومان را تونستن کاری کنند!! که این بخشنامه جدید بتواند برای مدیران شرکت ها الزام آور باشد؟ حالا بماند لیستی از جرایم هم در ذیل نامه الصاق شده!؟
پاسخ ها
ناشناس
Japan
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
بنده این نامه را دیدم. حقیقتا تعجب داره که تعداد زیادی از سفارش های تابلو معاملات هنوز یک دونه ای و یک رقمیه؟ حتی تعداد زیادی از اردرهای تابلو زیر 100000 تومان هست!!اگر این قانون ابلاغ شده! چرا نهاد ناظر و نظارت سازمان کاری به کار فروشنده ها و ... نداره؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
ثشاهد بازرگردانش خیلی کم متعهد به برداشته شدنه سهم 50 روزه تو صف فروشه بازار گردان 350 هزار تا متعهد هست بر داره تازه امروز 50 هزار تا هم کمتر برداشت
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: