تعداد بازدید : ۲۶۵۳
کد خبر : ۲۲۸۷۰۴
عملکرد این سرمایه‌گذار زیر ذره‌بین رفت؛
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹
"خبهمن" در بخش پذیرفته شده در بورس، در قیاس با دوره مشابه در سال گذشته به میزان ۱۳درصد رشد را به‌همراه داشته است.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت گروه بهمن "خبهمن" در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال جاری، این شرکت در مجموع سرمایه‌گذاری در «پذیرفته شده در بورس» و «خارج از بورس» مجموع ۱۲.۸۷۷.۲۹۰ میلیون ریال را به ثبت رسانده که در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته به میزان ۲۱درصد افزایش را بدست آورده و همچنین در مقایسه با ماه گذشته این مجموع سرمایه‌گذاری ۰.۴۲ درصد رشد داشته است.

این شرکت، بهای تمام شده سرمایه‌گذاری در قسمت «پذیرفته شده در بورس» در شهریور ماه سال جاری را مبلغ ۶.۳۵۱.۱۷۶ میلیون ریال گزارش کرده که در این دوره بیشترین میزان سرمایه‌گذاری را در بخش «خودرو و ساخت قطعات» و «سرمایه‌گذاری‌ها» شاهد هستیم و همچنین در قسمت خارج از بورس نیز در انتهای دوره مبلغ ۶.۵۲۶.۱۱۴ میلیون ریال را به‌عنوان سرمایه‌گذاری در این ماه ثبت کرده‌اند.

طبق این گزارش، "خبهمن" در بخش پذیرفته شده در بورس در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته به میزان ۱۳درصد رشد را به‌همراه داشته و همچنین در بخش سرمایه‌گذاری در خارج از بورس نیز در مقایسه با دوره مشابه در سال قبل ۳۰‌درصد افزایش را به ثبت رسانده اند.

طبق این گزارش، همانطور که در متن فوق گفته شد بیشترین میزان سرمایه‌گذاری در پخش پذیرفته شده در بورس را «خودرو و ساخت قطعات» شاهد بوده‌ایم و به همین منظور داشته به نمودار روند ارزش بازار سرمایه گذاری «پذیرفته شده در بورس» و بهای تمام شده «خارج ار بورس» نگاهی خواهیم داشت که در قسمت پذیرفته شده در بورس در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری که از آغاز سال جاری روندی صعودی خود را شروع کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: