تعداد بازدید : ۵۸۶۱
کد خبر : ۲۲۸۷۲۹
درآمدهای سالانه‌ای که افزایشی بود؛
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴
"خودرو" در شهریورماه به نسبت دوره مشابه در سال گذشته ۱۶۲ درصد افزایش درآمد را در صورت‌های مالی خود به ثبت رسانده است.

رشد ۱۶۲ درصدی درآمد در داشبورد‌های

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت ایران خودرو "خودرو" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به شهریور ماه سال جاری، میزان درآمد خود را از فروش محصولات تولیدی خود مبلغی بالغ بر ۳۹.۶۶۶.۰۸۴ میلیون ریال به گزارش رسیده که این مبلغ بیشترین سهم خود را از گروه محصولات «پژو» بدست آورده و رتبه بعدی را گروه «دنا» در اختیار دارد.

" خودرو " در این ماه به نسبت دوره مشابه در سال گذشته ۱۶۲ درصد افزایش را به ثبت رسانده و همچنین در مقایسه با ماه گذشته ۲۵ درصد رشد را به همراه داشته است.

طبق این گزارش، شرکت "خودرو" در شهریور ماه سال جاری بیشترین میزان تولید در بین سبد محصولات را «گروه پژو» با ۳۱.۶۹۸ دستگاه در اختیار دارد و رتبه بعدی را «دنا» با ۴.۶۹۴ دستگاه به خود اختصاص داده و به همین منظور نگاهی خواهیم داشت به روند تولید این دو محصول در ۶ماهه ابتدایی سال جاری را مشاهده می‌کنید.

همانطور که مشاهده می‌کنید این شرکت خودروساز آبی‌پوش در تولید محصول «گروه پژو» پس از صعود انفجاری خود در آغاز سال جدید، با رکودی نسبی تا اواسط تابستان رو به رو بود اما؛ در شهریور ماه نسبتا سیر نزولی پیش آمده را جبران کرده است. 

بر پایه این گزارش، میزان درآمد حاصل شده از فروش محصولات "خودرو" در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری مبلغ ۱۳۲.۳۵۹.۱۸۱ میلیون ریال به ثبت رسیده که این عدد در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته ۸۱ درصد افزایش را به ثبت رسانده و همچنین نظاره‌گر نمودار فروش محصولات در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری در این کارخانه جاده مخصوصی هستیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: