کد خبر : ۲۲۸۷۲۹
درآمدهای سالانه‌ای که افزایشی بود؛
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴
"خودرو" در شهریورماه به نسبت دوره مشابه در سال گذشته ۱۶۲ درصد افزایش درآمد را در صورت‌های مالی خود به ثبت رسانده است.

رشد ۱۶۲ درصدی درآمد در داشبورد‌های

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت ایران خودرو "خودرو" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به شهریور ماه سال جاری، میزان درآمد خود را از فروش محصولات تولیدی خود مبلغی بالغ بر ۳۹.۶۶۶.۰۸۴ میلیون ریال به گزارش رسیده که این مبلغ بیشترین سهم خود را از گروه محصولات «پژو» بدست آورده و رتبه بعدی را گروه «دنا» در اختیار دارد.

" خودرو " در این ماه به نسبت دوره مشابه در سال گذشته ۱۶۲ درصد افزایش را به ثبت رسانده و همچنین در مقایسه با ماه گذشته ۲۵ درصد رشد را به همراه داشته است.

طبق این گزارش، شرکت "خودرو" در شهریور ماه سال جاری بیشترین میزان تولید در بین سبد محصولات را «گروه پژو» با ۳۱.۶۹۸ دستگاه در اختیار دارد و رتبه بعدی را «دنا» با ۴.۶۹۴ دستگاه به خود اختصاص داده و به همین منظور نگاهی خواهیم داشت به روند تولید این دو محصول در ۶ماهه ابتدایی سال جاری را مشاهده می‌کنید.

همانطور که مشاهده می‌کنید این شرکت خودروساز آبی‌پوش در تولید محصول «گروه پژو» پس از صعود انفجاری خود در آغاز سال جدید، با رکودی نسبی تا اواسط تابستان رو به رو بود اما؛ در شهریور ماه نسبتا سیر نزولی پیش آمده را جبران کرده است. 

بر پایه این گزارش، میزان درآمد حاصل شده از فروش محصولات "خودرو" در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری مبلغ ۱۳۲.۳۵۹.۱۸۱ میلیون ریال به ثبت رسیده که این عدد در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته ۸۱ درصد افزایش را به ثبت رسانده و همچنین نظاره‌گر نمودار فروش محصولات در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری در این کارخانه جاده مخصوصی هستیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.