تعداد بازدید : ۵۰۲۳
کد خبر : ۲۲۸۷۴۲
نوسانی که در نمودار طرح‌‌های سیکل ترکیبی مشهود است؛
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
میزان درآمد شناسایی شده بخش «طرح‌های سیکل ترکیبی» که در شهریور ماه سال جاری ۴۰۶.۴۸۰ میلیون ریال را به ثبت رسانده که به نسبت ماه گذشته ۲۲ درصد کاهش را به همراه داشته

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت گروه مپنا در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال جاری، میزان درآمد شناسایی شده در در این ماه مبلغی بالغ بر ۲.۰۷۹.۲۵۸ میلیون ریال گزارش داده که این مبلغ در مقایسه با ماه گذشته ۲۸ درصد کاهش را به ثبت رسانده است.

در شهریورماه سال جاری بیشترین میزان درآمد شناسایی شده مربوط به بخش «فروش تجهیزات /کالا و خدمات و برق» با مبلغ ۴.۰۴۷.۱۶۲ میلیون ریال بوده که به خود اختصاص داده و همچنین به نسبت‌ماه گذشته ۲۳درصد کاهش را در پی داشته و فروش صادراتی شرکت در شهریور ماه امسال صفر بوده است.

طبق این گزارش میزان درآمد شناسایی شده بخش «طرح‌های سیکل ترکیبی» که در شهریور ماه سال جاری ۴۰۶.۴۸۰ میلیون ریال را به ثبت رسانده که به نسبت ماه گذشته ۲۲ درصد کاهش را به همراه داشته که در نمودار زیر نگاهی به روند ۶ ماهه ابتدایی سال جاری این میزان درآمد شناسایی شده خواهیم داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.