تعداد بازدید : ۱۹۸
کد خبر : ۲۲۸۸۲۵
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: هر چند شاخص‌هایی مانند نرخ ارز، قیمت فولاد و ... بر قیمت تمام شده خودرو موثر است، اما نباید با این بهانه‌ها از ساماندهی بازار خودرو غافل شد.

ساماندهی بازار خودرو اولویت کار وزیر صمت باشد

به گزارش بورس نیوز، حجت‌اله فیروزی، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از افزایش افسارگسیخته قیمت خودرو در بازار، اظهار کرد: در هفته‌های اخیر بی‌توجهی به نظارت، رشد نقدینگی و تقاضا‌های کاذب و رها کردن بازار موجب نابسامانی بازار چهارچرخ‌ها شده و از آنجایی که بهای خودرو بر قیمت سایر کالا‌ها نیز اثرگذار بوده، ساماندهی بازار خودرو باید به عنوان اولویت در دستور کار وزیر صنعت، معدن و تجارت قرار گیرد.

نماینده مردم فسا در خانه ملت از برنامه‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت برای ساماندهی بازار خودرو و فولاد خبر داد و افزود: آقای رزم حسینی در روز‌های گذشته جلساتی با خودروسازان و مسئولان مرتبط به حوزه خودرو برگزار کرده و برگزاری این جلسات با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس و نمایندگان وزارت صمت و خودروسازان تداوم دارد تا راهبرد‌های حوزه خودرو تبیین و تعریف شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم بخشی از افزایش قیمت خودرو را ناشی از رشد هزینه‌های تولید دانست و ادامه داد: هر چند شاخص‌هایی مانند نرخ ارز، قیمت فولاد و ... بر قیمت تمام شده خودرو موثر است، اما نباید با این بهانه‌ها از ساماندهی بازار خودرو غافل شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از کاهش قیمت خودرو در بازار در روز‌های آینده خبر داد و تصریح کرد: با برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت پیش بینی می‌شود که تعدیل بهای چهارچرخ‌ها و ساماندهی در انتظار بازار خودرو باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: