تعداد بازدید : ۵۱۰۱
کد خبر : ۲۲۸۸۴۷
"اسلب" بیشترین نقش را در این فولادسازی داشت؛
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
یشترین سهم در کسب درآمد، از فروش محصول «اسلب» بوده ضمن آنکه در دوران کرونایی و تعطیلی بسیاری از بنگاه‌های تولیدی، این فولادساز توانسته با افزایش درآمدها، سهامداران را نسبت به آینده خوش‌بین نگاه دارد.

۲۱۲ درصد افزایش درآمد به نسبت دوره مشابه در سال گذشته

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت فولاد هرمزگان جنوب "هرمز" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به شهریور ماه سال ۹۹، میزان درآمد حاصل شده از فروش داخلی خود را مبلغی به ارزش ۱۳.۱۷۵.۲۰۹ میلیون ریال به ثبت رسانده که بیشترین سهم در این درآمد کسب شده از فروش محصول «اسلب» بوده است.

این شرکت در مقایسه با ماه گذشته خود به میزان ۱۰۰ درصد رشد را در کارنامه خود به ثبت رسانده و همچنین در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته به میزان ۲۱۲ درصد افزایش درآمد را مشاهده کرده است.

۲۱۲ درصد افزایش درآمد به نسبت دوره مشابه در سال گذشته

طبق این گزارش، میزان درآمد شرکت فولاد هرمزگان جنوب در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری به میزان ۴۲.۸۵۰.۲۵۱ میلیون ریال گزارش شده که این درآمد در مقایسه با ۶ ماهه ابتدایی سال گذشته به میزان ۵۸ درصد افزایش را به همراه داشته که بیشترین میزان تولید را در این ۶ ماه محصول «اسلب» داشته و این محصول همینطور بیشترین میزان فروش را بر عهده گرفته که روند فروش این محصول را در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری نظاره خواهیم کرد که این محصول در مقایسه با ماه گذشته خود ۶۴ درصد افزایش میزان فروش را داشته است.

۲۱۲ درصد افزایش درآمد به نسبت دوره مشابه در سال گذشته


بر پایه این گزارش، همانطور که در متن فوق ذکر شده بیشترین میزان تولید را محصول «اسلب» در اختیار خود دارد و به همین منظر نگاهی خواهیم داشت به میزان تولید محصول در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری این محصول و مقایسه آن با ۶ ماهه ابتدایی سال گذشته و همچنین این محصول در شهریور ماه سال ۹۹ در مقایسه با ماه گذشته به میزان ۱۶ درصد رشد را به ثبت رسانده است.

۲۱۲ درصد افزایش درآمد به نسبت دوره مشابه در سال گذشته

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.