تعداد بازدید : ۴۸۳۰
کد خبر : ۲۲۸۹۸۷
۳۶ درصد افزایش درآمد از دکل‌های این اپراتور مخابره شد؛
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰
درآمد شناسایی شده شرکت "همراه" در طی این ماه نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۳۶ درصد افزایش را به همراه داشته است.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت ارتباطات سیار ایران "همراه" در گزارش فعالیت ماهانه خود در شهریورماه سال جاری، میزان درآمد شناسایی شده شرکت خود را بر اساس خدمات و یا فروش‌های ارائه شده به مشتریان در این ماه را مبلغی بالغ بر ۲۰.۰۱۹.۱۱۱ میلیون ریال ثبت کرده که بیشترین میزان ارائه خدمات را بخش «درآمد کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» داشته است.

درامد شناسایی شده شرکت "همراه" در طی این ماه نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۳۶ درصد افزایش را به همراه داشته و همچنین این شرکت در گزارش فعالیت ۶ ماهه ابتدایی سال جاری خود میزان درآمد ثبت شده خود را ۱۰۹.۹۱۳.۰۰۵ میلیون ریال گزارش کرده که بیشترین میزان ارائه خدمات را در این دوره همانند شهریور ماه بخش «درآمد کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» در اختیار دارد و رتبه بعد را بخش «درآمد کارکرد مشتریان خطوط دائمی» به خود اختصاص داده و این دوره نیز در مقایسه سال گذشته ۳۰درصد رشد را مواجه بوده است.

بر پایه این گزارش، شرکت ارتباطات سیار ایران در ۶ ماهه اخیر روند صعودی قابل قبولی را از خود به جای گذاشته که از ابتدای سال جاری این روند را حفظ کرده و در این نمودار نگاهی به میزان درآمد شناسایی شده این شرکت در ۶ ماهه اخیر خواهیم داشت.

طبق این گزارش، همانطور که در متن فوق ملاحظه و خوانده شده بیشترین میزان ارائه خدمات را در طی ۶ ماهه اخیر بخش «درآمد کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» در اختیار خود داشته به همین منظور میخواهیم نگاهی به روند ۶ ماهه اخیر این بخش داشته باشیم و مقایسه آن را با دوره مشابه سال گذشته ببینیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.