تعداد بازدید : ۳۵۱۱
کد خبر : ۲۲۹۰۱۴
رشد ۱۱۷ درصدی میزان درآمد‌ها در یک‌سال؛
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷
درآمد حاصل شده از فروش محصولات در شهریورماه نسبت به سال گذشته، ۱۱۷درصد افزایش را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده که البته در مقایسه با سال گذشته ۴۳درصد رشد را در پی داشته است.

۴۳ درصد رشد نسبت به دوره ۶ ماهه سال گذشته

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو " کچاد " در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه، درآمد خود را از فروش داخلی مبلغی بالغ بر ۱۴.۴۱۷.۶۲۳ میلیون ریال به ثبت رسانده که بیشترین میزان فروش را در بین سبد محصولات این شرکت محصول «کنسانتره آهن (خشک)» با ۵۲۹.۵۲۷ تن در اختیار دارد.

۴۳ درصد رشد نسبت به دوره ۶ ماهه سال گذشته

درآمد حاصل شده از فروش محصولات در این ماه به نسبت سال گذشته ۱۱۷درصد افزایش را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده و همچنین در دوره ۶ماهه ابتدایی سال جاری میزان درآمد کسب شده توسط " کچاد " مبلغ ۶۵.۹۱۱.۴۹۲میلیون ریال به سامانه کدال ارائه شده و در مقایسه با سال گذشته ۴۳درصد رشد را در پی داشته است.

بر پایه این گزارش، "کچاد" بیشترین میزان تولید را در ۶ماه اخیر در بخش «کنسانتره آهن (خشک)» با میزان ۵.۰۲۷.۳۱۸ تن به خود اختصاص داده که نسبت به دوره گذشته با افزایش ۸درصدی مواجه بوده و به همین جهت نگاهی خواهیم داشت به میزان تولید این محصول در ۶ ماه ابتدایی سال جاری و مقایسه آن با سال گذشته به شرح زیر است.

۴۳ درصد رشد نسبت به دوره ۶ ماهه سال گذشته

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: