تعداد بازدید : ۴۹۲
کد خبر : ۲۲۹۰۶۶
آمارهایی که سخن از رشد دارد؛
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
"پاکشو" در دوره ۶ماهه ابتدایی سال جاری میزان درآمد کسب شده خود را در قیاس با سال گذشته ۵۶درصد صعودی نشان داد.

بیشترین حجم درآمد شهریورماه را «فروش داخلی» تشکیل داده است.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت گروه صنعتی پاکشو " پاکشو " در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به شهریور سال جاری، مجموع درآمد‌های خود را از محل «فروش داخلی» و «فروش صادراتی» مبلغی بالغ بر ۲.۹۴۱.۵۰۴ میلیون ریال گزارش کرده که بیشترین حجم درآمد این ماه را «فروش داخلی» تشکیل داده است.

بیشترین میزان فروش را در بخش «فروش داخلی» مایعات با ۱۴.۱۸۵ تن در اختیار دارد که نسبت به میزان فروش ماه گذشته ۷درصد افزایش را در برگرفته است.

میزان درآمد شهریور ماه گروه صنعتی پاکشو نسبت به سال گذشته ۵۲درصد رشد را به همراه داشته و همچنین در مقایسه با ماه گذشته این درآمد افزایشی ۲۱درصدی را ثبت کرده است.

"پاکشو" در دوره ۶ماهه ابتدایی سال جاری میزان درآمد کسب شده خود را در سامانه کدال مبلغی بالغ بر ۱۳.۴۱۳.۸۲۴ میلیون ریال گزارش کرده و این درآمد نیز در قیاس با سال گذشته ۵۶درصد افزایش را به خود دیده است.

بیشترین حجم درآمد شهریورماه را «فروش داخلی» تشکیل داده است.

بر پایه این گزارش، بیشترین میزان تولید "پاکشو" در شهریورماه و در بخش «فروش صادراتی» به مقدار ۱.۶۴۸ تن در اختیار محصولات «پودر و مایعات البسه» بوده که این مقدار به نسبت ماه گذشته ۳۷ درصد رشد داشته و توانسته روند صعودی خود را حفظ کند اما؛ با اینکه در آغاز تابستان وقفه‌ای کوتاه مدت را به همراه داشته است.

بیشترین حجم درآمد شهریورماه را «فروش داخلی» تشکیل داده است.


طبق گزارش ارائه شده در متن فوق، فروش‌های داخلی بیشترین سهم را در کسب درآمد این شرکت در شهریور ماه سال جاری دارا بوده که نسبت به ماه گذشته ۱۷ درصد افزایش را به دنبال داشته و همچنین بر این اساس نگاهی خواهیم داشت به روند درآمد این شرکت در ۶ ماه اخیر:

بیشترین حجم درآمد شهریورماه را «فروش داخلی» تشکیل داده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: