تعداد بازدید : ۵۸۴
کد خبر : ۲۲۹۰۷۹
شیب فروش "بهداشت البسه" صعودی شد؛
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
میزان تولید پدیده شیمی قرن در شهریورماه ۱۰.۳۲۰ تن بوده که بیشترین میزان را محصول «بهداشت البسه» در اختیار گرفته که این میزان تولید نسبت به ماه گذشته ۵ درصد افزایش را در پی داشته است.

افزایش تولید

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت پدیده شیمی قرن "قرن" در گزارش فعالیت ماهانه خود در شهریورماه سال جاری، میزان درآمد خود را از فروش داخلی شرکت خود مبلغی بالغ بر ۱.۲۵۷ میلیارد ریال گزارش کرده که بیشترین میزان فروش را در این ماه «بهداشت البسه» با ۴.۲۴۰ تن از آن خود کرده که نسبت به ماه گذشته ۶۰درصد رشد را به دنبال داشته است.

درآمد حاصل شده توسط "قرن" در شهریورسال جاری در مقایسه با ماه گذشته ۸درصد افزایش را در پی داشته و همچنین به نسبت به سال گذشته ۳درصد افزایش را ثبت کرده است.

شرکت پدیده شیمی قرن میزان درآمد کسب کرده خود را در ۶ماهه ابتدایی سال جاری حدوداً مبلغ ۶.۶۲۳ میلیارد ریال به سامانه کدال ارئه کرده که این مبلغ در قیاس با سال گذشته ۴۰درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

افزایش تولید

طبق این گزارش، میزان تولید این شرکت در شهریورماه ۱۰.۳۲۰ تن بوده که بیشترین میزان را محصول «بهداشت البسه» در اختیار گرفته که این میزان تولید نسبت به ماه گذشته ۵ درصد افزایش را در پی داشته است و همچنین در نمودار زیر نظاره‌گر روند تولید در این شرکت خواهیم بود.

افزایش تولید

بر پایه این گزارش، میزان فروش این شرکت در شهریور ماه ۱۰.۷۵۹ تن گزارش شده و همانطور که متن فوق ذکر گردید بیشترین میزان فروش در اختیار محصولات «بهداشت البسه» با ۴.۲۴۰ تن بوده و حالا میخواهیم نگاهی به روند میزان فروش ۶ ماهه اخیر این شرکت داشته باشیم که نحوه صعود یکماهه میزان فروش و روند نزولی چهار ماهه این شرکت و صعود یکباره این شرکت را در نمودار زیر ببینیم.

افزایش تولید

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: