تعداد بازدید : ۳۵۷۷
کد خبر : ۲۲۹۰۹۲
عملکرد شهریورماه این فروشگاه زنجیره‌ای منتشر شد؛
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
بیشترین میزان فروش را در این فروشگاه زنجیره‌ای محصولات خوراکی به خود اختصاص داده اما؛ رتبه بعدی را محصولات «پروتئینی» تشکیل داده است.

میزان درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به شهریورماه، میزان درآمد خود را مبلغی حدودا ۱۲.۴۸۵میلیارد ریال ثبت کرده که بیشترین میزان فروش در قفسه‌های این فروشگاه را «محصولات خوراکی» با میزان ۵۸.۱۴۰.۴۵۹ عدد در اختیار داشت.

خوراکی‌ها روی قفسه‌های این فروشگاه
میزان درآمد "افق" در شهریورماه نسبت به ماه گذشته، ۵درصد افزایش را به همراه داشته و همچنین در قیاس با سال گذشته با ۵۷درصد رشد مواجه شده است.

این فروشگاه زنجیره‌ای در دوره ۶ ماهه ابتدایی سال جاری میزان درآمد کسب کرده از محل فروش محصولات فروشگاهی خود را مبلغ ۶۲.۱۹۸ میلیارد ثبت کرده که نسبت به سال گذشته ۶۷درصد افزایش را به دنبال داشته است.

میزان درآمد

پروتئین، جایگاه دوم را گرفت
بر پایه این گزارش، همانطور که در متن فوق ذکر شده بیشترین میزان فروش را در این فروشگاه زنجیره‌ای محصولات خوراکی به خود اختصاص داده اما؛ رتبه بعدی را محصولات «پروتئینی» با ۳۱.۰۹۲.۵۳۰ عدد در اختیار دارد.

اکنون به میزان فروش این فروشگاه میپردازیم و روند فروش این فروشگاه را در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری نظاره خواهیم کرد که در این دوره روند صعودی را به خوبی طی کرده و توانسته که درآمد خود را به‌طور سیر صعودی حفظ کند.

میزان درآمد

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: