کد خبر : ۲۲۹۰۹۲
عملکرد شهریورماه این فروشگاه زنجیره‌ای منتشر شد؛
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
بیشترین میزان فروش را در این فروشگاه زنجیره‌ای محصولات خوراکی به خود اختصاص داده اما؛ رتبه بعدی را محصولات «پروتئینی» تشکیل داده است.

میزان درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به شهریورماه، میزان درآمد خود را مبلغی حدودا ۱۲.۴۸۵میلیارد ریال ثبت کرده که بیشترین میزان فروش در قفسه‌های این فروشگاه را «محصولات خوراکی» با میزان ۵۸.۱۴۰.۴۵۹ عدد در اختیار داشت.

خوراکی‌ها روی قفسه‌های این فروشگاه
میزان درآمد "افق" در شهریورماه نسبت به ماه گذشته، ۵درصد افزایش را به همراه داشته و همچنین در قیاس با سال گذشته با ۵۷درصد رشد مواجه شده است.

این فروشگاه زنجیره‌ای در دوره ۶ ماهه ابتدایی سال جاری میزان درآمد کسب کرده از محل فروش محصولات فروشگاهی خود را مبلغ ۶۲.۱۹۸ میلیارد ثبت کرده که نسبت به سال گذشته ۶۷درصد افزایش را به دنبال داشته است.

میزان درآمد

پروتئین، جایگاه دوم را گرفت
بر پایه این گزارش، همانطور که در متن فوق ذکر شده بیشترین میزان فروش را در این فروشگاه زنجیره‌ای محصولات خوراکی به خود اختصاص داده اما؛ رتبه بعدی را محصولات «پروتئینی» با ۳۱.۰۹۲.۵۳۰ عدد در اختیار دارد.

اکنون به میزان فروش این فروشگاه میپردازیم و روند فروش این فروشگاه را در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری نظاره خواهیم کرد که در این دوره روند صعودی را به خوبی طی کرده و توانسته که درآمد خود را به‌طور سیر صعودی حفظ کند.

میزان درآمد

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.