تعداد بازدید : ۳۴۲۳
کد خبر : ۲۲۹۱۰۰
نوساناتی که بیشتر کام شیرین کرد تا ...
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
این شرکت غذایی در ۶ ماهه اخیر روند مثبتی را تجربه کرده اما؛ در بازه زمانی کوتاهی روند نزولی را طی کرده، ولی در ماه‌های آتی آن کسری را جبران کرده

آمارهای

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت صنعت غذایی کورش در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به شهریور ماه سال جاری، میزان درآمد حاصل شده خود را از منبع فروش داخلی مبلغی بالغ بر ۳.۶۴۸ میلیارد ریال به ثبت رسانده است.

با نگاهی به صورت‌های مالی درمی‌یابیم که بیشترین میزان فروش را در درآمد کسب شده این شرکت، «نهاده‌های دامی» با ۵۴.۱۲۰ تن داشته است.

در مقایسه درآمد شهریورماه این شرکت با ماه گذشته می‌توان شاهد افزایش درآمدزایی ۱۴درصدی بود که البته این درآمد نسبت به آغاز سال جاری ۱۲۲درصد رشد را به همراه داشته است.

۱۴درصد افزایش درآمد نسبت به ماه گذشته

بر پایه این گزارش، همانطور که در متن فوق اشاره شد، "غکورش" بیشترین میزان فروش را بخش «نهاده‌های دامی» در اختیار داشت که فروش آن به نسبت ماه گذشته با تغییرات قابل توجهی به میزان افزایش ۱۱۷درصدی همراه بوده است.

در همین راستا، روند فروش «نهاده‌های داملی» در ۴ ماه اخیر ترسیم شده که نوسان مثبت آن کاملا محسوس بوده البته نباید این نکته از قلم غافل بماند که طی دو ماه نخست سال، این محصول در لیست فروش غایب بود.

۱۴درصد افزایش درآمد نسبت به ماه گذشته

بر اساس این گزارش، میزان فروش این شرکت غذایی در ۶ ماهه اخیر روند مثبتی را تجربه کرده و تنها در بازه زمانی کوتاهی «مردادماه» روند نزولی را نسبت به ماه گذشته خود طی کرده اما؛ باردیگر نوسان مثبت به آمارهای شهریورماه بازگشت و این شرکت کسری را جبران و روند صعودی را در پیش گرفت.

۱۴درصد افزایش درآمد نسبت به ماه گذشته

سوالی که پیش می‌آید این است که مانند گذشته می‌تواند روند خود را حفظ کند یا خیر.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: