معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
۱۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
حجت اله میرزایی معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان و گفتگو با کارشناسان شرکت در جریان آخرین دستاورد‌های شرکت قرار گرفت و گفت: ذوب آهن علاوه بر اینکه یک ارزش نوستالژیک برای فولاد کشور است سمبل مدرن تولید فولاد در مقیاس زیاد نیز می‌باشد.

به گزارش بورس نیوز، وی تولید فولاد در کشور را مرهون وجود ذوب آهن دانست و افزود: تقریبا از هفت استان در نیروی انسانی ذوب آهن وجود دارند و این شرکت تمامی سی و یک استان کشور را از محصولات خود منتفع می‌کند.
وی به محصولات تولیدی ساختمانی ذوب آهن اصفهان اشاره کرد و گفت: صنعت ساختمان با وجود این مجتمع فولادی در کشور متحول شد و این شرکت برای توسعه زیر ساخت‌های کشور تلاش زیادی نموده است. وی به ۵۴ درصد سهام ذوب آهن که در مالکیت تامین اجتماعی قرار دارد اشاره کرد و گفت: وجود این سهامدارن که بیمه پرداز و مستمری بگیر هستند بسیار برای ما مهم است و به همین منظور در این وزارتخانه حل مشکلات ذوب آهن در اولویت است. وی تصریح کرد: افزایش سرمایه، تامین پایدار سنگ آهن و حل مساله تامین زغال سنگ از مواردی بود که در وزارتخانه پی گیری می‌شود.
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تامین پایدار سنگ آهن برای ذوب آهن اصفهان به منظور راه اندازی کوره شماره یک اشاره کرد و گفت: منابع سنگ آهن مرکزی که یکی از تامین کنندگان سنگ آهن ذوب آهن اصفهان است رو به اتمام است که با پیگیری وزارتخانه قرار بر این شد تا پهنای جدیدی به ذوب آهن اختصاص دهند و یا با واگذاری معادن چاه گز به سنگ آهن مرکزی، این مواد اولیه مورد نیاز ذوب آهن تامین گردد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" فخوز " از سهامداران دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فولاد خوزستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶برگزار می‌شود.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " پردیس " در نیمه ماه جاری

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری پردیس برگزار در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۵خواهد شد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " قنقش " نزدیک است

مجمع عمومی فوق العاده شرکت قند نقش جهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۳برگزار می‌شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " حتاید " از دهم همین ماه

شرکت تایدواتر خاورمیانه از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: