تعداد بازدید : ۵۷۴
کد خبر : ۲۲۹۲۰۱
۳۷۰۰درصد افزایش سرمایه‌گذاری در بخش پذیرفته شده در بورس؛
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
بیشترین سهم در بخش خارج از بورس " سرچشمه" را در دوره منتهی به شهریور ماه سال جاری «واسطه گری‌های مالی و پولی» بر عهده دارد و همچنین بیشترین میزان سرمایه‌گذاری در بخش پذیرفته شده در بورس را «فلزات اساسی» از آن خود کرده است.

۵۳ درصد افزایش سرمایه گذاری نسبت به سال گذشته

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریور ماه سال جاری، مجموع سرمایه‌گذاری در بخش‌های «پذیرفته شده در بورس» و «خارج از بورس» مبلغی به میزان ۸.۷۱۶ میلیارد ریال گزارش شده که بیشترین سهم را در سرمایه‌گذاری این ماه بخش «خارج از بورس» از آن خود کرده و همچنین این مجموع سرمایه‌گذاری نسبت به سال گذشته ۵۳ درصد افزایش را به همراه داشته است.


شرکت "سرچشمه" در شهریور ماه سال جاری در بخش سرمایه‌گذاری «خارج از بورس» مبلغی به میزان ۵.۸۷۷ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری انجام داده که بیشترین سهم را در این دوره «واسطه‌گری‌های مالی و پولی» با مبلغی بالغ بر ۲.۰۲۳ میلیارد ریال بر عهده داشته و همچنین این دوره در مقایسه با سال گذشته ۴ درصد افزایش را به دنبال داشته است.


بر اساس این گزارش، شرکت "سرچشمه" در بخش سرمایه‌گذاری «پذیرفته شده در بورس» نیز به میزان ۲.۸۳۹ میلیارد ریال در سامانه کدال به ثبت رسانده است همچنین در این دوره نیز شاهد ۳۷۰۰ درصد رشد در سرمایه‌گذاری‌های این بخش نسبت به سال گذشته هستیم در این بخش نیز بیشترین سهم در سرمایه‌گذاری را «فلزات اساسی» از آن خود کرده است.

۵۳ درصد افزایش سرمایه گذاری نسبت به سال گذشته


طبق این گزارش، بیشترین میزان سرمایه‌گذاری در شهریور ماه را بخش فلزات اساسی با میزان ۲.۱۰۳.۱۸۰ میلیون ریال از آن خود کرده که نسبت به ماه گذشته ۱۴ درصد رشد را به همراه داشته و به همین منظور نگاهی خواهیم داشت به میزان سرمایه‌گذاری این قسمت در ۶ ماهه اخیر و شاهد رشد چشمگیر این سرمایه‌گذاری از آغاز تابستان تا پایان این فصل هستیم:

۵۳ درصد افزایش سرمایه گذاری نسبت به سال گذشته

 

بر پایه این گزارش، مجموع میزان ارزش بازار سرمایه‌گذاری "سرچشمه" در این ماه ۴.۳۴۴ میلیارد ریال گزارش شده که در مقایسه با ماه قبل ۱۷ درصد افزایش داشته است.

نمودار روند میزان ارزش بازار این شرکت در ۶ ماه اخیر:

۵۳ درصد افزایش سرمایه گذاری نسبت به سال گذشته

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: