۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
هزینه تست کرونا در منزل با استفاده از اپلیکیشن آپ، ۱۲۷ هزار تومان از تعرفه سایر آزمایشگاه‌های خصوصی ارزان‌تر است.

به گزارش بورس نیوز، باوجود نیاز مبرم به غربالگری کرونا و قطع زنجیره انتقال این ویروس، هزینه انجام تست کووید-۱۹ برای عموم جامعه منطقی به نظر نمی‌رسد و در فضای مجازی گزارش‌هایی درباره توام شدن مشکلات معیشتی با سنگینی هزینه‌های آزمایشگاهی دیده می‌شود.
بر این اساس، در گزینه "مشاوره پزشکی" در صفحه دوم اپلیکیشن آپ، شرایطی فراهم شده است که شهروندان تهران، قم، مشهد و شیراز با ثبت درخواست در بخش "آزمایش کرونا و پزشکی در منزل"، پس از رویت هزینه ۵۰۰ هزار تومانی با ثبت کد khabar، از ۴۰ هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوند و در کمتر از ۲۴ ساعت، از نتیجه تست خود فقط با پرداخت ۴۶۰ هزار تومان آگاهی یابند؛ این در حالی است که تعرفه فعلی انجام خدمت گلوبال آزمایش تشخیص مولکولی کووید-۱۹ در بخش خصوصی حدود ۵۸۷ هزار تومان تعیین شده است.
محمدرضا اسکندریون مدیرعامل آپ درین زمینه می‌گوید: در کنار قیمت مناسب این تست، بهره‌مندی از آخرین استاندارد‌های نمونه‌گیری در منزل و ارائه خدمات ویژه به مسافران پرواز‌های خارجی از جمله مزیت‌های رقابتی تست ما به شمار می‌رود و البته تعرفه مناسب در اپلیکیشن آپ، همه هزینه‌های خدمت از جمله نمونه‌برداری از راه سواب نازوفارنکس (انت‌های بینی) و اوروفارنکس (انت‌های حلق) را پوشش می‌دهد.
ایشان ادامه می‌دهد: اکنون با آزمایشگاه‌های مورد وثوق ایرلاین‌های امارات، قطر، ترکیش و العربیه همکاری داریم تا مسافران پرواز‌های خارجی با حذف تردد‌های اضافی، در محل اقامت خود به راحتی تست بدهند و بسیار سریع‌تر از دیگر برنامه‌های موبایلی، نتیجه را از لینک ارسالی به شماره موبایلشان دریافت کنند.
به گفته اسکندریون، همه افرادی که به تست کرونا در منزل نیاز دارند، می‌توانند با مراجعه به گزینه "مشاوره پزشکی" آپ و وارد کردن کد تخفیف: از خدمات پزشکی ما بهره‌مند شوند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " کفرآور " در سومین روز آبان

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های سیمان شرق در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ برگزار خواهد شد.

" کهمدا " در مجمع ۴۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت شیشه همدان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.

" ومهان " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع " شفن " با موضوع افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: