تعداد بازدید : ۶۹۱
کد خبر : ۲۲۹۲۷۰
«ماکارونی رشته ای» پرچمدار درآمد حاصل شده در شهریور ماه؛
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
در شهریورماه سال جاری بیشترین میزان فروش شرکت زر ماکارون در بین محصولات تولیدی این شرکت در اختیار محصول «ماکارونی رشته ای» بوده است.

۶۵ درصد افزایش درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت زر ماکارون در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به شهریور ماه سال جاری، درآمد حاصل شده از فروش محصولات تولیدی خود را مبلغی بالغ بر ۱.۲۶۲ میلیارد ریال به ثبت رسانده و بیشترین سهم در این کسب درآمد را محصول «ماکارونی رشته ای» به عنوان پرچمدار به خود اختصاص داده و رتبه بعدی را «ماکارونی فرمی» از آن خود کرده‌اند.


درآمد کسب شده "غزر" در شهریور ماه نسبت به سال گذشته ۶۵درصد افزایش را تجربه کرده و این شرکت ماکارونی ساز در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری درآمدی برابر با ۷.۸۸۶ میلیارد ریال را گزارش کرده و این دوره در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته ۸۸ درصد افزایش را به دنبال داشته و همچنین بیشترین آورده نقدی برای شرکت را در این دوره محصول «ماکارونی رشته ای» با مبلغ ۵.۱۴۵ میلیارد ریال داشته است.

۶۵ درصد افزایش درآمد


بر پایه این گزارش، در شهریورماه سال جاری بیشترین میزان فروش شرکت زر ماکارون در بین محصولات تولیدی این شرکت در اختیار محصول «ماکارونی رشته ای» بوده که نسبت به سال گذشته ۱۱ درصد افزایش را به همراه داشته است.


نمودار میزان فروش محصول ماکارونی رشته ای:

۶۵ درصد افزایش درآمد


بر اساس این گزارش، میزان تولید شرکت زر ماکارون در شهریور ماه سال جاری ۱۹.۱۴۱ تن بوده که نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد رشد را به همراه داشته و بیشترین میزان تولید در این دوره را محصول «ماکارونی رشته ای» با ۱۴.۷۰۱ تن از آن خود کرده و جایگاه بعدی را محصول «ماکارونی فرمی» بدست آورده است.


نمودار‌های روند تولید دو محصول «ماکارونی فرمی» و «ماکارونی رشته ای» در ۶ ماه نخست سال جاری:

۶۵ درصد افزایش درآمد

۶۵ درصد افزایش درآمد

 

طبق نمودار‌های مشاهده شده بالا، شرکت زر ماکارون در بخش میزان تولید محصولات پر فروش خود نسبت به سال گذشته خود روند مثبت و رو به رشدی را به ثبت رسانده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: