تعداد بازدید : ۱۳۸۲
کد خبر : ۲۲۹۲۹۴
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز:
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
مدیرعامل کارگزاری آریا نوین گفت: اصلاح زیادی در بورس صورت گرفت همچنین به دلیل اینکه قیمت دلار نیز در نرخ ۳۰ هزار تومان تثبیت شد، تعادل در حال برگشت به بازار سرمایه است.

دلایل رشد مجدد شاخص بورس/چالش پیش روی بازار سرمایه

محمد گودرزی در گفت‌وگو با بورس نیوز درباره دلایل مثبت شدن روند شاخص بورس اظهار کرد: یکی از دلایل رشد بازار سرمایه به دلیل رشد بازارهای موازی است که طی مدت اخیر بسیار افزایش یافتند و از نظر خرید به اشباع رسیدند.

مدیرعامل کارگزاری آریا نوین افزود: از طرفی اصلاح زیادی در بورس صورت گرفت و همچنین به دلیل اینکه قیمت دلار نیز در نرخ ۳۰ هزار تومان تثبیت شد، تعادل در حال برگشت به بازار سرمایه است.

وی گفت: همچنین ثبات در تصمیم گیری ها و وضع نشدن قوانین خلق الساعه و عملیاتی شدن بازارگردان ها که به نظر نمی رسید به سرعت اجرایی شود موجب شد تا بازار به تعادل برسد.

گودرزی بیان کرد: نکته بارز بازار، مثبت شدن شاخص هم وزن در سهم های بزرگ است که موجب تعادل بازار شده نکته مهمی است.

مدیرعامل کارگزاری آریانوین تصریح کرد: ادامه روند رو به رشد بازار بستگی به نرخ سود بانکی و انتخابات آمریکا دارد و به نظر نمی رسد بازار همانند قبل به صورت هیجانی افزایش یابد بلکه به صورت تعادلی خواهد بود.

وی با بیان اینکه تعادل به نفع بازار است تا همانند گذشته با ریزش شدید مواجه نشود خاطرنشان کرد: بازار به دبلیل مسائل سیاسی کمی با ترس مواجه است و به دلیل انتخابات آمریکا، ابهام زیاد وجود دارد و افراد محتاط تر اقدام می کنند.

گودرزی تاکید کرد: افزایش نرخ سود بانکی بزرگترین چالش پیش روی بازار سرمایه در آینده است.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
کدوم رشد>؟ 80% سقوط کرده حالا 3-4 درصد برگشت زده.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
بادرود.کدام تعادل بازاراصلاح که هیچ تیغ زنی شده حقوقی باپشتوانه نقدینگی دولتی سهم رابه کف زمستان گذشته رسانده واکنون بانوسان گیری روزبروزقیمتهاراپایین می آوردوجمع می کندوملت هم سرگردان ودضرروازترس ضرربیشترخارج می شوندوذره ای اعتمادکه بعدازاصلاح شدیدکه دوباره ایجادشده بودازبین بردندوچنان سروته سهم به هم نزدیک شده که درکف وسقف چندان تفاوتی نداردوچنانچه موردی باشدحقوقی می رودسراغ آن وهیچ نمادی راایمن نمی گذاردونه قیمت دلارتاثیرمی گذاردنه صادراتی نه تولیدی نه ارزندگی نه افشای اطلاعات الف یاب همه اش بستگی به سودوزیان حقوقی وسقف قیمت حقوقی وهرکس هم اظهارنظری می کندفقط تشویق ملت برای انداختن مردم درگرداب نوسانگیری وسودبردن حقوقی است.والله چگونه است که سهم به هیچ یک ازمواردی که باعث بالارفتن قیمت سهم ارزندگی آن رخ می دهدعکس العمل مثبت نشان نمی دهد.باسپاس
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.