کد خبر : ۲۲۹۲۹۵
بورس نیوز بررسی کرد؛
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
آنچه عجیب است، ریزش ۴۵ درصدی قیمت حکشتی در ۲ ماهه اخیر بوده، ریزشی که سهامداران را به تنگ آورده و طی تماس های مکرر، درخواست پیگیری دلایل عدم حمایت سهامداران عمده از این سهم شده‌اند.

سکان

به گزارش بورس نیوز "حکشتی" جزو نمادهای بزرگ بازار است و اگر این سهم را بنیادی نخوانیم، در حق این سهم کم لطفی کرده‌ایم اما؛ آنچه عجیب است، ریزش ۴۵ درصدی قیمت حکشتی در ۲ ماهه اخیر است.

ریزشی که سهامداران را به تنگ آورده و طی تماس های مکرر، درخواست پیگیری دلایل عدم حمایت سهامداران عمده از این سهم شده‌اند.

خبرنگار بورس نیوز در پی تماس‌های مکرر با شرکت کشتیرانی ج.ا.ا موفق به مصاحبه رسمی با مدیران این شرکت نشد اما؛ یکی از مدیران این مجموعه وعده داد که بازارگردان سهم تعیین شده و شرکت صبا تامین ظرف چند روز آینده اقدام به بازارگردانی سهم خواهد کرد.

در گفت‌وگویی هم که با مجموعه صبا تامین انجام شد، اعلام شد هنوز بازارگردانی "حکشتی" توسط صبا تامین قطعی نشده و منتظر امضای قرارداد و دریافت وجه قرارداد هستند تا بازارگردانی رسمی کلید بخورد البته صبا تامینی‌ها گفتند حتی در صورت انعقاد قرارداد، ما بازارگردانی می‌کنیم، نه بازارسازی! پس انتظار بالا بردن قیمت را نداشته باشید!

باید منتظر ماند تا "حکشتی" دست به جیب شده و بازارگردانی را قطعی کند و ببینیم با تعیین بازارگردان، کشتی به گل نشسته این غول دریایی، سهامداران را به ساحل سود خواهد رساند یا نه؟

میثم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
خدا لعنت کنه سهاندار عمده شو اندازه حقوق چندماهم روش ضرر کردم اخه لعنت بهتون که فقط ضرر میزنید
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" فخوز " از سهامداران دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فولاد خوزستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶برگزار می‌شود.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " پردیس " در نیمه ماه جاری

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری پردیس برگزار در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۵خواهد شد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " قنقش " نزدیک است

مجمع عمومی فوق العاده شرکت قند نقش جهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۳برگزار می‌شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " حتاید " از دهم همین ماه

شرکت تایدواتر خاورمیانه از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: