تعداد بازدید : ۱۹۹۸
کد خبر : ۲۲۹۳۲۹
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر نیم نگاهی دارد به مدیرانی که دُم لای تله دلار ۳۱هزارتومانی میرداماد نمی‌دهند تا آدم‌هایی که به‌جای جلوگیری از فساد، در حوض آن شنا می‌کنند.

تله دلار ۳۱هزارتومانی در میرداماد

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که همه‌کاره پاستور گویا استعفایی شفاهی که نه، بلکه کتبی را تقدیم رئیس‌دولت کرده و حالا در این اواخر عمر دولت که این‌روز‌ها به تسبیح افتاده دنبال آدم جدید افتاده‌اند که گویا فعلا آدم دلار ۳۱هزارتومانی دُم به تله نمی‌دهد اما؛ با اینکه امروز تکذیب خبر استعفا آمد، اما این حرف زیرپله‌ای بود که ما شنیدیمُ تکذیب شد.

فسادستیزان فسادخیر
سخنگوی راه‌پله در حالی که تعجب از سر و کول او بالا می‌رفت، می‌گفت که چقدر بعضی‌ها خوب دروغ را بلدند! چراکه نطق‌های کوبنده و سِمت‌های آنچنانی که باید مانع از فساد شود، عملا فسادخیز و فسادزا بوده و آبروی همه را دستخوش بازی می‌دهد؛ اما وای از روزی که بگندد نمک که اهالی فسادستیز را فسادخیز می‌کند.

اسپانسر بیمه و افزایش سرمایه
اسپانسر سابق بیمه‌ای که روی سینه تیم سوم پایتخت خاطرساز بود، گویا ساختمانی را ورامین نشان کرده که ۷ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان قیمت دارد؛ گویا قرار بوده که این ساختمان شعبه‌ای در آن شهر باشد اما؛ هرچه گشتیم خبری از افزایش شعبه در صورت‌های مالی طی سال‌گذشته و امسال که ندیدیم، شما هم نگردید، نیست؛ البته هنوز از شعبه جدید اردبیل خبری نداریم، ولی گفته شده که گویا خرید‌ها برای افزایش سرمایه شاید باشد.

کیسه‌های گران
گویا کیسه‌های سیمانی را از این به بعد باید در بورس‌کالا خرید و فروش کرد؛ البته امیدواریم که قیمت کیسه‌های سیمان در بورس‌کالا مشخص شود و داستان‌های فولاد و نرخ ارزی که این روز‌ها کارخانه‌ها با اتکا بر آن محصولاتشان را در بورس‌کالا گران می‌کنند، اینبار گریبانگیر سیمان نشود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.