تعداد بازدید : ۲۰۶۷
کد خبر : ۲۲۹۳۵۲
ضعف مفرط نظارتی و جولان سفته بازان در بازار پایه؛
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
شرکت بهسرام در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ مبلغ ۳۳.۷۵۱ میلیون ریال زیان محقق کرده که این مبلغ، ۱۹.۸۱۳ میلیون ریال بیش از کل زیان شناسایی شده در سال گذشته بوده است.

تحقق زیان ۶ ماهه ۴۵۰ ریالی

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در ماه‌های گذشته آنقدر در خصوص ضعف مفرط نهاد‌های نظارتی، دستکاری قیمت و جولان سفته بازان در بازار پایه صحبت شده که شاید یادآوری مجدد آن منجر به تکدر خاطر خوانندگان شود، اما سوال اینجاست که چگونه سهام شرکتی با تحقق زیانی ۴۵۰ ریالی در ۶ ماهه قیمت‌های بیش از ۶۰.۰۰۰ ریال را به ثبت می‌رساند؟

آیا همچنان بسیاری از به اصطلاح کارشناسان می‌توانند در خصوص تعادل قیمتی در نماد‌های کوچک و حبابی سخن می‌گویند؟ پس شاید بد نباشد نگاهی به صورت‌های مالی ۶ ماهه کترام و قیمت‌های کنونی این سهم بیندازند.

تحقق زیان ۶ ماهه ۴۵۰ ریالی

علیرغم آنکه در انتهای سال مالی گذشته شاهد رشد مبالغ فروش در مقایسه با سال مالی ۱۳۹۷ بودیم، در گزارش ۶ ماهه منتشر شده این شرکت شاهد کاهش در حدود ۳۲ درصدی جمع کل مبالغ فروش و شناسایی ۳۴ میلیارد ریال زیان عملیاتی هستیم.

تحقق زیان ۶ ماهه ۴۵۰ ریالی

حال آنکه حقیقی‌های حاضر در سهامداران عمده این شرکت با چه انگیزه‌ای جز سفته بازی وارد شرکتی با چنین عملکرد فاجعه باری شده اند سوالی است که تنها می‌توان از خودشان و نهاد نظارتی پرسید.

در مجموع شرکت بهسرام در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ مبلغ ۳۳.۷۵۱ میلیون ریال زیان محقق کرده که این مبلغ، ۱۹.۸۱۳ میلیون ریال بیش از کل زیان شناسایی شده در سال گذشته بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: