کد خبر : ۲۲۹۴۵۳
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز:
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
کارشناس بازار سرمایه گفت: سرمایه با بیان اینکه شرایط نوسانی که ایجاد شده انگیزه سرمایه گذاری در بازار را از بین برده است.

شرایط نوسانی انگیزه سرمایه گذاری را از بین برده است/ هدایت بازار در دامنه خاص

صادق قاسمی در گفت‌وگو با بورس نیوز درباره اینکه چه عاملی موجب شد تا رشد ابتدایی بازار در ساعت ابتدایی ریزش بازار اظهار کرد: با توجه به ابهامات زیادی که وجود دارد از جمله نتایج انتخابات آمریکا، نرخ دلار با توجه به نظرسنجی‌هایی که به گوش می‌رسد تحت تاثیر قرار می‌گیرد و عاملی شده تا بر نرخ ارز اثر بگذارد و به تاسی از این موضوع بازار‌های کشور نیز تحت تاثیر قرار می‌گیرند.

کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه شرایط نوسانی که ایجاد شده انگیزه سرمایه گذاری در بازار را از بین برده است، افزود: عده‌ای که به بازار انتقاد دارند سهام بنیادی یا غیربنیادی را نگه داشته و عده‌ای نیز از این نوسانات به دنبال استفاده هستند.

وی گفت: صندوق‌های حمایت بازار، توسعه بازار و صندوق‌های بازارگردانی عملا بازار را در دامنه خاصی هدایت می‌کنند.

قاسمی تصریح کرد: بازار در وضعیت خنثی قرار دارد که در یک دامنه مشخص نوسان دارد و هر روز در حال تکرار شدن است و مکرر در حال مشاهده مثبت و منفی شدن بازار هستیم.

وی تاکید کرد: در حال حاضر سهام خودرو، شپنا، مس و مخابرات لیدری بازار را برعهده دارند.

کارشناس بازار سرمایه درباره عرضه سهام عدالت بیان کرد: طبق شنیده‌ها صندوق تثبیت، سهام عدالت را خریداری و با توجه به شرایط بازار مدیریت شده آن را عرضه می‌کند.

مرضیه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
این چه بازار سرمایه گذاری میباشد که همش شده نوسان گیری از حقیقی مالباخته واقعا خجالت نمی کشید چرا نمیزارین مردم ضررهاشون جبران بشه بازار سرمایه شده دزدی سره گردنه این باعث تاسفه
مرضیه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
این چه بازار سرمایه گذاری میباشد که همش شده نوسان گیری از حقیقی مالباخته واقعا خجالت نمی کشید چرا نمیزارین مردم ضررهاشون جبران بشه بازار سرمایه شده دزدی سره گردنه این باعث تاسفه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
سایت شما همیشه از سهام خوبی مثل غویتا اخبار درست انتشار میداد چه شده اینبار در مقابل خبری به این بزرگی که نامه هیت مدیره شرکت غویتا به یکی از حقوقیهای نماد یعنی کارگزاری بانک رفاه به مدیریت فردین آقا بزرگی است که مدتی است سعی در ایجاد صف فروش و تخریب سهم و زیان سهامداران دارد واکنشی ندارد؟ این خبر از این جهت بزرگ است در این بازار کمتر سابقه داشته یا اصلا نداشته که هیت مدیره نمادی این چنین تمام قد از زحماتش و سهامداران خرد حمایت کرده و دست به افشا بزند. انتظار درج این خبر از سایت شما هم میرفت!...مثل سایت بازار
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
برای دزدی دیگه حیایی نمونده با وقاحت کامل دستشون رو کردن تو جیب مردم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
حقوقی های کثیف یه خورده به قیامت وآخرت هم فک کنید...حقیقی های خرد که با اندک سرمایه ای اومدن‌ بازار..شاید برا تامین داروی سرطانی بچه ش...شاید برا اینکه اون هم آرزو داره مثل بقیه پدرها با دست پر به خونه برگرده....وخیلی شایدهای دیگه.....حقوقی که یه ذره به فکر حقیقیهای خرد نباشه ..نباشه خیلی بهتره...بازارگردان میگیرن که سهم رو هدایت کنه ..متاسفانه خودتون میبینید که چه روزی به سر سهامدارها آوردن....خدا ازتون نگذره..
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" فخوز " از سهامداران دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فولاد خوزستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶برگزار می‌شود.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " پردیس " در نیمه ماه جاری

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری پردیس برگزار در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۵خواهد شد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " قنقش " نزدیک است

مجمع عمومی فوق العاده شرکت قند نقش جهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۳برگزار می‌شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " حتاید " از دهم همین ماه

شرکت تایدواتر خاورمیانه از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: