کد خبر : ۲۲۹۴۵۵
مدیرعامل "وصنا" در گفت‌وگو با بورس نیوز تاکید کرد:
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
شرکت بابت فروش ملک، سود بیش از ۴۰ میلیارد تومانی شناسایی کرده و افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از محل سود انباشته هم به زودی اجرایی خواهد شد.

استارت

به گزارش بورس‌نیوز، ریزش‌های بازارسرمایه اکثر سهم‌های بازار را با افت قیمت همراه کرده و به نظر می‌رسد بازار در روز‌های به شدت منفی، توجهی به ارزندگی یا عدم ارزندگی آنچه عرضه می‌شده، نداشته است.

"وصنا" هم در ۲ ماه اخیر ریزش تقریبا ۳۰ درصدی داشته؛ حال آنکه گزارش‌های این شرکت مثبت بوده و چند روزی است که این نماد مورد اقبال بازار قرار گرفته است.

طبق آخرین شفاف سازی، شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران از فروش یک ملک حدود ۴۱ میلیارد تومان سود شناسایی کرده است.

مهدی آزادواری مدیرعامل شرکت گروه صنایع بهشهر ایران در گفت‌وگو با بورس‌نیوز در خصوص وضعیت "وصنا" بیان کرد: تمام رویداد‌های بااهمیت در این شرکت شفاف‌سازی می‌شود و همان طور که در گزارش افشای "الف" در روز‌های قبل اعلام کردیم شرکت بابت فروش ملک، سود بیش از ۴۰ میلیارد تومانی شناسایی کرده است. همچنین افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از محل سود انباشته هم به زودی اجرایی خواهد شد.

وی افزود: همچنین صندوق بازارگردانی این شرکت، علاوه بر بازارگردانی سهم شرکت، سهم شرکت‌های گروه (حدود ۱۳ شرکت) را هم بازارگردانی می‌کند که این بازارگردانی ضمن متعادل کردن قیمت سهم‌های گروه، در صورت‌های مالی تلفیقی هم برای "وصنا" سود به همراه خواهد داشت. همچنین پتانسیل بازارگردانی سهم شرکت‌های خارج از مجموعه را هم داریم که اگر مجوز‌های لازم اخذ شده و در این حوزه هم ورود کنیم؛ می‌توان از این محل هم سودی شناسایی کرد.

مدیر عامل "وصنا" اضافه کرد: ماموریت‌هایی در حوزه‌های بازرگانی و... از طرف گروه به شرکت واگذار شده که انجام این ماموریت‌ها هم در رشد سودآوری شرکت اثرگذار خواهد بود. طبق اساسنامه، شرکت امکان فعالیت در برخی حوزه‌ها را دارد و ماموریت‌های جدیدی که به "وصنا" محول شده در راستای حوزه‌های مجاز فعالیتی است که طبق اساسنامه تعریف شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "وپاسار" آغاز شد

بانک پاسارگاد برنامه پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "فسازان" در هفته آینده

مجمع عمومی فوق العاده شرکت غلتک سازان سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ برگزار می‌شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "ما" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه ما در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ برگزار می‌شود.

"فملی" در مجمع به افزایش سرمایه رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.