تعداد بازدید : ۱۴۶۷
کد خبر : ۲۲۹۴۵۵
مدیرعامل "وصنا" در گفت‌وگو با بورس نیوز تاکید کرد:
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
شرکت بابت فروش ملک، سود بیش از ۴۰ میلیارد تومانی شناسایی کرده و افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از محل سود انباشته هم به زودی اجرایی خواهد شد.

استارت

به گزارش بورس‌نیوز، ریزش‌های بازارسرمایه اکثر سهم‌های بازار را با افت قیمت همراه کرده و به نظر می‌رسد بازار در روز‌های به شدت منفی، توجهی به ارزندگی یا عدم ارزندگی آنچه عرضه می‌شده، نداشته است.

"وصنا" هم در ۲ ماه اخیر ریزش تقریبا ۳۰ درصدی داشته؛ حال آنکه گزارش‌های این شرکت مثبت بوده و چند روزی است که این نماد مورد اقبال بازار قرار گرفته است.

طبق آخرین شفاف سازی، شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران از فروش یک ملک حدود ۴۱ میلیارد تومان سود شناسایی کرده است.

مهدی آزادواری مدیرعامل شرکت گروه صنایع بهشهر ایران در گفت‌وگو با بورس‌نیوز در خصوص وضعیت "وصنا" بیان کرد: تمام رویداد‌های بااهمیت در این شرکت شفاف‌سازی می‌شود و همان طور که در گزارش افشای "الف" در روز‌های قبل اعلام کردیم شرکت بابت فروش ملک، سود بیش از ۴۰ میلیارد تومانی شناسایی کرده است. همچنین افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از محل سود انباشته هم به زودی اجرایی خواهد شد.

وی افزود: همچنین صندوق بازارگردانی این شرکت، علاوه بر بازارگردانی سهم شرکت، سهم شرکت‌های گروه (حدود ۱۳ شرکت) را هم بازارگردانی می‌کند که این بازارگردانی ضمن متعادل کردن قیمت سهم‌های گروه، در صورت‌های مالی تلفیقی هم برای "وصنا" سود به همراه خواهد داشت. همچنین پتانسیل بازارگردانی سهم شرکت‌های خارج از مجموعه را هم داریم که اگر مجوز‌های لازم اخذ شده و در این حوزه هم ورود کنیم؛ می‌توان از این محل هم سودی شناسایی کرد.

مدیر عامل "وصنا" اضافه کرد: ماموریت‌هایی در حوزه‌های بازرگانی و... از طرف گروه به شرکت واگذار شده که انجام این ماموریت‌ها هم در رشد سودآوری شرکت اثرگذار خواهد بود. طبق اساسنامه، شرکت امکان فعالیت در برخی حوزه‌ها را دارد و ماموریت‌های جدیدی که به "وصنا" محول شده در راستای حوزه‌های مجاز فعالیتی است که طبق اساسنامه تعریف شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.