کد خبر : ۲۲۹۴۵۷
اولویت سرمایه‌گذاری در "بورسی‌ها" کماکان سود زاست؛
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
"وبشهر" در نیم نخست سال گذشته تا مردادماه، سرمایه‌گذاری‌ را در بخش «محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر» نداشته و این روند از مرداد ماه سال ۹۸ شروع شده که تا کنون ادامه داشته است.

رشد اندک سرمایه‌گذاری‌های ماهانه

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت توسعه صنایع بهشهر در گزارش فعالیت ماهانه شهریورماه سال جاری، میزان جمع سرمایه گذاری در شهریورماه متشکل از بخش‌های "پذیرفته شده در بورس" و "خارج از بورس" به بهای تمام شده ۱۳.۸۵۸ میلیارد ریال گزارش شده است.

بر همین اساس، بیشترین میزان از این سرمایه‌گذاری‌ها را بخش "پذیرفته شده در بورس" به بهای تمام شده ۸.۸۰۸میلیارد ریال تشکیل داده و شرکت "وبشهر" در شهریورماه سال جاری در مقایسه با سال گذشته افزایشی ۹درصدی را به ثبت رسانده و نسبت به ماه گذشته خود رشد ۴ درصدی را به همراه داشته است.

رشد 9درصدی

بر اساس این گزارش، شرکت توسعه صنایع بهشهر در شهریور ماه بیشترین سرمایه‌گذاری را در بخش "پذیرفته شده در بورس" با بهای تمام شده ۸.۸۰۸.۸۵۱ میلیون ریال در اختیار داشته و در این ماه بیشترین میزان سرمایه‌گذاری را در این بخش «محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر» با ۳.۴۰۹.۷۱۱ میلیون ریال به نام خود ثبت کرده و همچنین رتبه بعدی را بخش «فعالیت‌های کمکی به نهاد‌های مالی واسط» از آن خود کرده است.

نگاهی به نمودار سرمایه‌گذاری دو پرچمدار سرمایه‌گذاری در نیمه نخست سال جاری

رشد 9درصدی

همانطور که در نمودار فوق ملاحظه می‌کنید این شرکت در نیم نخست سال گذشته تا مردادماه، سرمایه‌گذاری‌ را در بخش «محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر» نداشته و این روند از مرداد ماه سال ۹۸ شروع شده که تا کنون ادامه داشته است.

رشد 9درصدی


طبق نمودار بالا که مشاهده می‌کنید، شرکت "وبشهر" در نیمه نخست سال جاری توانسته در بخش سرمایه گذاری در «فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط» روند ثابتی را طی کند و نسبت به سال گذشته رشد قابل قبولی را به ثبت برساند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.