تعداد بازدید : ۶۲۱
کد خبر : ۲۲۹۴۵۷
اولویت سرمایه‌گذاری در "بورسی‌ها" کماکان سود زاست؛
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
"وبشهر" در نیم نخست سال گذشته تا مردادماه، سرمایه‌گذاری‌ را در بخش «محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر» نداشته و این روند از مرداد ماه سال ۹۸ شروع شده که تا کنون ادامه داشته است.

رشد اندک سرمایه‌گذاری‌های ماهانه

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت توسعه صنایع بهشهر در گزارش فعالیت ماهانه شهریورماه سال جاری، میزان جمع سرمایه گذاری در شهریورماه متشکل از بخش‌های "پذیرفته شده در بورس" و "خارج از بورس" به بهای تمام شده ۱۳.۸۵۸ میلیارد ریال گزارش شده است.

بر همین اساس، بیشترین میزان از این سرمایه‌گذاری‌ها را بخش "پذیرفته شده در بورس" به بهای تمام شده ۸.۸۰۸میلیارد ریال تشکیل داده و شرکت "وبشهر" در شهریورماه سال جاری در مقایسه با سال گذشته افزایشی ۹درصدی را به ثبت رسانده و نسبت به ماه گذشته خود رشد ۴ درصدی را به همراه داشته است.

رشد 9درصدی

بر اساس این گزارش، شرکت توسعه صنایع بهشهر در شهریور ماه بیشترین سرمایه‌گذاری را در بخش "پذیرفته شده در بورس" با بهای تمام شده ۸.۸۰۸.۸۵۱ میلیون ریال در اختیار داشته و در این ماه بیشترین میزان سرمایه‌گذاری را در این بخش «محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر» با ۳.۴۰۹.۷۱۱ میلیون ریال به نام خود ثبت کرده و همچنین رتبه بعدی را بخش «فعالیت‌های کمکی به نهاد‌های مالی واسط» از آن خود کرده است.

نگاهی به نمودار سرمایه‌گذاری دو پرچمدار سرمایه‌گذاری در نیمه نخست سال جاری

رشد 9درصدی

همانطور که در نمودار فوق ملاحظه می‌کنید این شرکت در نیم نخست سال گذشته تا مردادماه، سرمایه‌گذاری‌ را در بخش «محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر» نداشته و این روند از مرداد ماه سال ۹۸ شروع شده که تا کنون ادامه داشته است.

رشد 9درصدی


طبق نمودار بالا که مشاهده می‌کنید، شرکت "وبشهر" در نیمه نخست سال جاری توانسته در بخش سرمایه گذاری در «فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط» روند ثابتی را طی کند و نسبت به سال گذشته رشد قابل قبولی را به ثبت برساند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: