تعداد بازدید : ۱۵۸۱
کد خبر : ۲۲۹۴۶۳
رشد درآمدها در ۶ ماهه ثبت شد؛
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷
"سمازن" در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری تنها محصول «سیمان خاکستری» را به فروش رسانده و در این دوره میزان فروش این محصول حالت تصاعدی دارد و در هر ماه روندی مثبت را پشت سر می‌گذارد.

۶۸ درصد افزایش درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سیمان مازندران در گزارش فعالیت ماهانه خود در شهریورماه، میزان درآمد حاصل شده خود از فروش محصول «سیمان خاکستری» را مبلغی بالغ بر ۴۶۱.۹۶۰ میلیون ریال گزارش کرده که در مقایسه با ماه گذشته، ۱۴درصد رشد را به همراه داشته و "سمازن" در شهریورماه نسبت به سال گذشته خود ۶۸درصد افزایش درآمد را تجربه کرده است.

بر همین اساس، شرکت سیمان مازندران در دوره ۶ ماهه نخست سال جاری میزان درآمد خود را مبلغ ۳.۱۸۳.۸۶۳ میلیون ریال معرفی کرده که در قیاس با دوره سال گذشته افزایشی ۵۹ درصدی داشته است.

68درصد افزایش درآمد

بر اساس این گزارش، شرکت "سمازن" در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری تنها محصول «سیمان خاکستری» را به فروش رسانده و در این دوره میزان فروش این محصول حالت صعودی داشته و در هر ماه روندی مثبت را پشت سر می گذارد.

نمودار روند فروش محصول «سیمان خاکستری» در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری

68درصد افزایش درآمد

بر پایه این گزارش درآمد شهریورماه نسبت به ماه گذشته ۱۴درصد افزایش پیدا کرده به همین منظور به درآمد کسب شده در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری و مقایسه آن با نیمه نخست سال گذشته نگاهی خواهیم داشت.

68درصد افزایش درآمد

سهامدار حقیقی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
بطور کلی سهام درایران ارزان است باید بادلار سهام را سنجید اگر شرکتی 72 درصد سهامش افت میکند به معنی 72 درصد محصولاتش فروش نرفته یا 72 درصد NAV آن کاهش پیداکرده ویا عمدا سهامدار عمده حقوقی وحقیقی سهام عرضه میکند
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: