تعداد بازدید : ۲۵۲
کد خبر : ۲۲۹۶۳۰
۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸

 

مدیران اقتصادی و اجرایی کشور روی دیوار دموکراتها یادگاری ننویسید!!! او همانند اوباما به ما ۱/۸ میلیارد دلار اسکناس نخواهد داد‌، ا‌و تحریم ها را نه تنها حذف نخواهد کرد بلکه با بازگشت به برجام برای جذب نظر جمهوری خواهان رانده شده از طرف ترامپ به بهانه های مختلفی مثل حقوق بشر و موشکها تحریم های جدیدی اعمال خواهد کرد .

مذاکره با بایدن و دموکراتها به مراتب سخت تر از ترامپ خواهد بود ، و سرخوشی اولیه ناشی از پیروزی بایدن به سرعت فروکش خواهد کرد .

مردم یک بار چوب برجام را خورده اند و چهار سال قبل دلارهایشان را ۲۵۰۰ تومان یعنی یک پانزدهم قیمت فعلی فروخته اند و‌امروز بازنده اند ، چرا باید دوباره اشتباه کنند؟!!


به فکر حل اساسی مشکلات باشید ، اگر مردم هر دلار را ۳۲ هزار تومان می خرند شما نمی توانید با وعده های سرخرمن و دروغ آنها را گول بزنید چون به شما اعتماد ندارند، آنها با هوش تر از شما هستند چون اگر با هوش تر نبوند حتما در این کشور پست و مقام داشتند و بجای خرید دلار اختلاس می کردند، عاقبت اختلاسگران هلاکت به دست مردم است .

مقامات سایر کشورها با هوش تر از شما هستند چون اگر نبودند اولا در آن کشورها به قدرت نمی رسیدند ثانیا وضع معیشت و اقتصادشان بهتر از ایران نبود.

جعفر عزیزی

۲۵ مهر ۱۳۹۹

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: