تعداد بازدید : ۳۱۹
کد خبر : ۲۲۹۶۵۰
نگاهی به عملکرد صندوق مختلط توسعه ممتاز
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
در پایان روز سه شنبه ۲۲ مهر ماه سال جاری و با احتساب بازدهی ۱.۵ درصدی کسب شده در این هفته، موفق به جذب ۹۰ میلیارد ریال منابع مالی جدید شده است

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز؛ صندوق سرمایه گذاری توسعه ممتاز که از صندوق‌های مختلط فعال در بازار سرمایه محسوب می‌گردد در پایان روز سه شنبه ۲۲ مهر ماه سال جاری و با احتساب بازدهی ۱.۵ درصدی کسب شده در این هفته، موفق به جذب ۹۰ میلیارد ریال منابع مالی جدید شده است و به این ترتیب جمع کل ارزش این صندوق به ۲ هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال رسیده است.

بازدهی ۱۹۳ درصدی در یک سال گذشته

در جدول زیر بازدهی صندوق بر اساس بازه‌های زمانی هفته، ماه و سال گذشته ارائه شده است.

بازدهی ۱۹۳ درصدی در یک سال گذشته

 

ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در وب سایت این صندوق شامل ۴۵.۶ درصد سهام و حق تقدم شرکت ها، ۳۳ درصد اوراق مشارکت، ۲۰.۷ درصد وجوه نقد و سپرده‌های بانکی و ۰.۷ درصد نیز سایر دارایی‌ها است.

در جدول زیر شرکت‌های اصلی تحت سرمایه گذاری این صندوق که اطلاعات آن از آخرین صورت وضعیت پرتفوی افشا شده این صندوق استخراج شده، ارائه شده است.

لازم به ذکر است که آخرین صورت وضعیت پرتفوی افشا شده این صندوق مربوط به پایان شهریور ماه سال جاری است و به طور قطع در این بازه زمانی شاهد تغییراتی در صورت وضعیت این صندوق بوده ایم.

بازدهی ۱۹۳ درصدی در یک سال گذشته

سپرده‌های بانکی این صندوق عمدتا در بانک ملت سپرده گذاری شده است.

در بخش اوراق بدهی نیز اوراق بدهی مرابحه دولت ۱۵ درصد از کل ارزش صندوق را به خود اختصاص داده است. پس از این اوراق، اوراق سلف فولاد مبارکه و اوراق مرابحه شرکت پدیده شیمی قرن سهم به ترتیب ۴.۹ و ۲.۷ درصدی از کل دارایی‌های صندوق را دارند. سایر اوراق بدهی مورد سرمایه گذاری توسط مدیران این صندوق مربوط به اوراق اسناد خزانه اسلامی است.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: